דף הבית » בחירות הגולשים » כמה שוקל GTA V?

כמה שוקל GTA V?

2023-05-19 13:15:00+02:00

צרו איתנו קשר

מה זה GTA V?

Grand Theft Auto V (GTA V) הוא משחק וידאו הרפתקאות אקשן בעולם פתוח שפותח על ידי Rockstar North ופורסם על ידי Rockstar Games. הוא שוחרר בספטמבר 2013 ל-PlayStation 3 ול-Xbox 360, בנובמבר 2014 ל-PlayStation 4 ול-Xbox One, ובאפריל 2015 ל-Microsoft Windows. זהו הפרק החמישה עשר בסדרת Grand Theft Auto והיורש של Grand Theft Auto IV. המשחק מתרחש במדינה הבדיונית סן אנדראס, המבוססת על דרום קליפורניה, ומעניק לשחקן את היכולת לשוטט בחופשיות בעולם הפתוח. הסיפור לשחקן יחיד עוקב אחר שלושה פושעים ומאמציהם לבצע שוד בזמן לחץ של סוכנות ממשלתית. עיצוב העולם הפתוח מאפשר לשחקנים לשוטט בחופשיות באזור הכפרי הפתוח של סן אנדראס ובעיר הבדיונית לוס סנטוס, המבוססת על לוס אנג'לס.

כמה שוקל GTA V?

GTA V שוקל 8.5 גיגה-בייט נכבדים עבור גרסת ה-PlayStation 3 ו-8.8 GB עבור גרסת ה-Xbox 360. גרסאות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One שוקלות מעט יותר 18.9 GB, בעוד שגרסת המחשב שוקלת 65 GB עצום.

מה המשמעות של המשקל של GTA V עבור גיימרים?

המשקל של GTA V משמעותי עבור גיימרים, מכיוון שהוא משפיע על כמות שטח האחסון הדרושה להתקנת המשחק. עבור אלה עם שטח אחסון מוגבל, גרסאות ה-PlayStation 3 ו-Xbox 360 הן האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שהן דורשות את הכמות המינימלית של שטח אחסון. עבור אלה שיש להם יותר שטח אחסון, גרסאות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One הן האפשרות הטובה ביותר, שכן הן מציעים גרפיקה וביצועים משופרים. גרסת המחשב מציעה את הגרפיקה והביצועים הטובים ביותר, אך דורשת את מירב שטח האחסון.

דרישות אחסון עבור GTA V

הטבלה הבאה מתארת את דרישות האחסון עבור GTA V בכל פלטפורמה:

פּלַטפוֹרמָה דרישת אחסון
פלייסטיישן 3 8.5 ג'יגה-בייט
אקס בוקס 360 8.8 ג'יגה-בייט
פלייסטיישן 4 18.9 ג'יגה-בייט
Xbox אחד 18.9 ג'יגה-בייט
PC 65 ג'יגה-בייט

סיכום

GTA V הוא אחד ממשחקי הווידאו הפופולריים ביותר בכל הזמנים. אבל כמה זה שוקל? בדקנו את המשקל של המשחק ומה המשמעות שלו עבור גיימרים. גרסאות ה-PlayStation 3 ו-Xbox 360 דורשות את הכמות הנמוכה ביותר של שטח אחסון, בעוד שגרסאות ה-PlayStation 4 וה-Xbox One מציעות גרפיקה וביצועים משופרים. גרסת המחשב מציעה את הגרפיקה והביצועים הטובים ביותר, אך דורשת את מירב שטח האחסון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן