דף הבית » מה היה » תערוכת פריז: השוואה מהירה

תערוכת פריז: השוואה מהירה

צרו איתנו קשר

תערוכת פריז: השוואה מהירה

תערוכת פריז: השוואה מהירה

פריז ידועה בגלריות האמנות והמוזיאונים הרבים שלה, והעיר היא ביתם של כמה מהתערוכות המפורסמות ביותר בעולם. מהלובר ועד למוזיאון ד'אורסיי, יש מגוון תערוכות בפריז שאפשר לחקור. הנה השוואה מהירה של התערוכות הפופולריות ביותר בפריז.

הלובר

הלובר הוא אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם, והוא ביתם של כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם. המוזיאון הוא ביתם של יצירות מתקופות הרנסנס, הבארוק והניאו-קלאסי, כמו גם יצירות מודרניות ועכשוויות. הלובר מכיל גם מגוון של פסלים, שטיחי קיר וחפצים אחרים מרחבי העולם. המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע והכניסה חופשית.

מוזיאון ד'אורסיי

מוזיאון ד'אורסיי הוא מוזיאון הממוקם בלב פריז. במוזיאון יש מגוון יצירות מהתקופה האימפרסיוניסטית והפוסט-אימפרסיוניסטית, וכן יצירות מהמאות ה-19 וה-20. המוזיאון מכיל גם מגוון של פסלים, תצלומים וחפצים אחרים מרחבי העולם. המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע והכניסה חופשית.

מרכז פומפידו

מרכז פומפידו הוא מוזיאון לאמנות מודרנית הממוקם בלב פריז. המוזיאון הוא ביתם של מגוון יצירות מהמאות ה-20 וה-21, כמו גם יצירות מסצנת האמנות העכשווית. המוזיאון מכיל גם מגוון של פסלים, תצלומים וחפצים אחרים מרחבי העולם. המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע והכניסה חופשית.

הגראנד פאלה

הגראנד פאלה הוא אולם תצוגה גדול הממוקם בלב פריז. באולם מוצגות מגוון תערוכות מתחלפות, וכן מגוון אוספים קבועים. האולם מכיל גם מגוון של פסלים, תצלומים וחפצים אחרים מרחבי העולם. האולם פתוח שבעה ימים בשבוע והכניסה חופשית.

השוואה מהירה

תערוכה סוג אמנות הוֹדָאָה
הלובר רנסנס, בארוק, ניאו-קלאסי, מודרני, עכשווי חינם
מוזיאון ד'אורסיי אימפרסיוניסטי, פוסט אימפרסיוניסטי, המאות ה-19 וה-20 חינם
מרכז פומפידו המאות ה-20 וה-21, עכשווי חינם
הגראנד פאלה תערוכות זמניות, אוספים קבועים חינם

פריז היא ביתם של מגוון תערוכות, וכל אחת מציעה משהו ייחודי. בין אם אתם מחפשים מוזיאון לחקור את יצירות הרנסנס או גלריה לאמנות מודרנית, יש משהו לכל אחד בפריז. אז אם אתם מחפשים חוויה ייחודית, הקפידו לבדוק את אחת מתערוכות פריז הרבות.

הלובר, מוזיאון ד'אורסיי, מרכז פומפידו והגראנד פאלה הם רק חלק מהתערוכות הרבות של פריז הזמינות. כל אחד מציע משהו ייחודי ובטוח יספק חוויה בלתי נשכחת. אז אם אתם מחפשים חוויה ייחודית, הקפידו לבדוק את אחת מתערוכות פריז הרבות.

פריז היא עיר מלאה בתרבות ואמנות, והתערוכות הן דרך מצוינת לחקור את העיר. בין אם אתם מחפשים מוזיאון לחקור את יצירות הרנסנס או גלריה לאמנות מודרנית, יש משהו לכל אחד בפריז. אז אם אתם מחפשים חוויה ייחודית, הקפידו לבדוק את אחת מתערוכות פריז הרבות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן