דף הבית » זמן זה משאב חשוב » פאודה: השוואה מהירה

פאודה: השוואה מהירה

צרו איתנו קשר

. פאודה: השוואה מהירה

מה זה פאודה?

פאודה היא סדרת טלוויזיה ישראלית שזכתה להערכה בינלאומית. התוכנית עוקבת אחר סיפורו של דורון קביליו, פעיל לשעבר בצבא ההגנה לישראל (צה"ל), שהוצא מפנסיה כדי להוביל משימה סודית ביותר בגדה המערבית. ההצגה מתרחשת בימינו ועוקבת אחר חייהם של דמויות ישראליות ופלסטיניות כאחד כשהן נאבקות לשרוד באזור רווי סכסוכים. הוא זכה לשבחים על יכולתו להראות את שני הצדדים של הסכסוך, ועל יכולתו להאניש דמויות משני הצדדים. התוכנית זכתה לשבחים גם על קטעי האקשן המרתקים והיכולת שלה להשאיר את הצופים על קצה המושבים.

דמויות

התוכנית עוקבת אחר סיפורו של דורון קביליו, פעיל צה"ל לשעבר שהוצא מפנסיה כדי להוביל משימה סודית ביותר בגדה המערבית. דורון הוא דמות מורכבת המונעת מתחושת החובה והנאמנות שלו למדינתו. הוא לוחם מיומן ואמן התחפושות, אבל הוא גם אדם עם מצפון. לעתים קרובות הוא נקרע בין תחושת החובה שלו לבין תחושת המוסר שלו. ההצגה עוקבת גם אחר סיפורו של וליד אל עבד, לוחם פלסטיני שנחוש להילחם למען עמו. וליד הוא דמות מורכבת המונעת מתחושת הצדק שלו ומרצונו להגן על בני עמו. הוא לוחם מיומן ואמן התחפושות, אבל הוא גם אדם עם מצפון. לעתים קרובות הוא נקרע בין חוש הצדק שלו לחוש המוסר שלו.

עלילה

התוכנית עוקבת אחר סיפורם של דורון קביליו וצוותו כשהם יוצאים למשימה סודית ביותר בגדה המערבית. המשימה היא ללכוד מיליטנט פלסטיני שאחראי לסדרת הפצצות בישראל. הצוות חייב להשתמש בכישוריו ובחכמתו כדי לנווט בנוף הפוליטי והחברתי המורכב של האזור. ככל שהמשימה מתקדמת, הצוות חייב להתעמת עם השדים האישיים שלו ולהתמודד עם ההשלכות המוסריות של מעשיהם.

ערכות נושא

פאודה היא מופע החוקר את המורכבות של הסכסוך הישראלי-פלסטיני. התוכנית בוחנת את המחיר האנושי של הסכסוך ואת ההשלכות המוסריות של הפעולות שננקטו על ידי שני הצדדים. הוא גם בוחן את הנושאים של נאמנות, צדק ומוסר. המופע הוא חקר מרתק ומעורר מחשבה של קונפליקט שמתחולל כבר עשרות שנים.

השוואה מהירה

פאודה דמויות עלילה ערכות נושא
דורון קביליו פעיל צה"ל לשעבר, מונע מתחושת חובה ונאמנות לארצו, לוחם מיומן ואמן התחפושת, איש עם מצפון הצוות יוצא למשימה סודית ביותר בגדה המערבית ללכוד לוחם פלסטיני, חייב לנווט בנוף פוליטי וחברתי מורכב של האזור בוחן את המורכבויות של הסכסוך הישראלי-פלסטיני, בוחן את המחיר האנושי של הסכסוך ואת ההשלכות המוסריות של פעולות שננקטו על ידי שני הצדדים, בוחן נושאים של נאמנות, צדק ומוסר
וואליד אל עבד לוחם פלסטיני, מונע על ידי חוש צדק ורצון להגן על עמו, לוחם מיומן ואמן התחפושת, איש עם מצפון הצוות חייב להתעמת עם השדים האישיים שלהם ולהתמודד עם ההשלכות המוסריות של מעשיהם חקירה סוחפת ומעוררת מחשבה של קונפליקט שמשתולל כבר עשרות שנים

פאודה היא תוכנית שזכתה להערכה בינלאומית על התיאור הריאליסטי שלה של הסכסוך הישראלי-פלסטיני. המופע הוא חקר מרתק ומעורר מחשבה של קונפליקט שמתחולל כבר עשרות שנים. מדובר במופע שבוחן את המחיר האנושי של הסכסוך ואת ההשלכות המוסריות של הפעולות שנקטו שני הצדדים. זוהי הצגה החוקרת את המורכבות של הסכסוך הישראלי-פלסטיני ואת נושאי הנאמנות, הצדק והמוסר. פאודה היא תוכנית שבטוח תשאיר את הצופים על קצה המושבים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן