דף הבית » מה קורה? » מה קורה אם Windows לא מופעל?

מה קורה אם Windows לא מופעל?

2023-05-16 04:49:00+02:00

צרו איתנו קשר

מהי הפעלת Windows?

הפעלת Windows היא תהליך של אימות שהעותק שלך של Windows הוא מקורי ולא נעשה בו שימוש ביותר מחשבים ממה שמתירים תנאי רישיון התוכנה של Microsoft. כאשר אתה מפעיל את Windows, מפתח המוצר שלך נשלח ל-Microsoft, והתוכנה מאומתת באופן מקוון. לאחר שההפעלה תצליח, תוכל להשתמש בכל התכונות של מערכת ההפעלה.

מה קורה אם Windows לא מופעל?

אם לא תפעיל את העותק של Windows, לא תוכל להשתמש בכל התכונות של מערכת ההפעלה. לדוגמה, לא תוכל להתאים אישית את רקע שולחן העבודה שלך, להשתמש בחנות Windows או לנצל תכונות אחרות כגון עדכוני אבטחה.

מגבלות של Windows לא מופעל

אם לא תפעיל את העותק של Windows, תחווה את המגבלות הבאות:

  • לא תוכל להתאים אישית את רקע שולחן העבודה שלך.
  • לא תוכל להשתמש בחנות Windows.
  • לא תוכל לנצל את עדכוני האבטחה.
  • לא תוכל להשתמש בתכונות מסוימות של מערכת ההפעלה.

מה המשמעות של סימן המים להפעלה?

כאשר לא תפעיל את העותק של Windows, תראה סימן מים בפינה הימנית התחתונה של שולחן העבודה. סימן מים זה יזכיר לך להפעיל את העותק של Windows.

כיצד להפעיל את Windows

ישנן מספר דרכים להפעיל את העותק של Windows. השיטות הנפוצות ביותר הן שימוש במפתח מוצר או רכישת רישיון דיגיטלי.

שימוש במפתח מוצר

אם יש לך מפתח מוצר, תוכל להשתמש בו כדי להפעיל את העותק של Windows. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית ההגדרות, בחר עדכון ואבטחה ולאחר מכן בחר הפעלה. הזן את מפתח המוצר שלך ולאחר מכן פעל לפי ההוראות שעל המסך.

רכישת רישיון דיגיטלי

אם אין לך מפתח מוצר, תוכל לרכוש רישיון דיגיטלי ממיקרוסופט. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית ההגדרות, בחר עדכון ואבטחה ולאחר מכן בחר הפעלה. בחר עבור לחנות ולאחר מכן עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לרכוש רישיון דיגיטלי.

טבלת המגבלות של Windows לא מופעל

מגבלות תיאור
התאמה אישית של רקע שולחן העבודה לא ניתן להתאים אישית את רקע שולחן העבודה.
חנות Windows לא ניתן להשתמש בחנות Windows.
עדכוני אבטחה לא ניתן לנצל את עדכוני האבטחה.
תכונות של מערכת ההפעלה לא ניתן להשתמש בתכונות מסוימות של מערכת ההפעלה.

דעה אישית

הפעלת Windows היא שלב חשוב כדי להבטיח שהעותק של Windows שלך מקורי ולא נעשה בו שימוש ביותר מחשבים ממה שמתירים תנאי רישיון התוכנה של Microsoft. חשוב להפעיל את Windows על מנת לנצל את כל התכונות של מערכת ההפעלה ולהבטיח שאתה משתמש בעדכוני האבטחה האחרונים. אם לא תפעיל את העותק של Windows, תחווה מספר מגבלות, כגון אי יכולת להתאים אישית את רקע שולחן העבודה שלך, להשתמש בחנות Windows או לנצל את עדכוני האבטחה. חשוב להפעיל את Windows בהקדם האפשרי על מנת להפיק את המרב ממערכת ההפעלה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן