דף הבית » הכי פופולרי » מה לעשות בחולון?

מה לעשות בחולון?

2023-05-10 23:35:00+02:00

צרו איתנו קשר

בקרו במוזיאון הילדים בחולון

מוזיאון הילדים חולון הוא מקום נהדר לקחת בו את הילדים. זהו מוזיאון מעשי המעודד ילדים לחקור וללמוד על מדע, טכנולוגיה ואמנות. במוזיאון יש תערוכות אינטראקטיביות, סדנאות ופעילויות שנועדו לעסוק ולחנך ילדים. במוזיאון יש גם בית קפה וחנות מתנות, כך שתוכלו לעשות מזה יום.

סיירו במוזיאון העיצוב חולון

מוזיאון העיצוב בחולון הוא מקום נהדר לחקור את עולם העיצוב. הוא כולל מגוון תערוכות ואירועים החוקרים את ההיסטוריה וההתפתחות של העיצוב. במוזיאון יש גם ספרייה ובית קפה, כך שתוכלו לקחת הפסקה ולהירגע.

קניות בקניון חולון

קניון חולון הוא מקום נהדר לעשות בו קניות. יש בו מגוון חנויות, מאופנה יוקרתית ועד בוטיקים מקומיים. בקניון יש גם מתחם אוכל, כך שתוכלו לאכול משהו בזמן שאתם עושים קניות.

בקרו בגן החיות בחולון

גן החיות בחולון הוא מקום מצוין לקחת את המשפחה. יש בו מגוון בעלי חיים, מאריות ונמרים ועד קופים וציפורים. בגן החיות יש גם פינת ליטוף, כך שהילדים יכולים להתרשם מקרוב עם חלק מהחיות.

לך לסינמטק חולון

סינמטק חולון הוא מקום מצוין לתפוס סרט. יש בו מגוון סרטים, מקלאסי ועד עכשווי. בסינמטק יש גם בית קפה, כך שתוכלו לחטוף חטיף בזמן שאתם צופים בסרט.

סיירו במרכז לאמנויות חולון

המרכז לאמנויות חולון הוא מקום נהדר לחקור את עולם האמנות. יש בו מגוון תערוכות ואירועים החוקרים את ההיסטוריה וההתפתחות של האמנות. במרכז האמנויות יש גם בית קפה, כך שתוכלו לקחת הפסקה ולהירגע.

אוכלים בשוק חולון

שוק חולון הוא מקום נהדר לאכול בו. יש בו מגוון מסעדות, ממטבח ישראלי מסורתי ועד מאכלים בינלאומיים. בשוק יש גם מגוון חנויות, כך שתוכלו לאסוף כמה מזכרות בזמן שאתם אוכלים.

בקרו במוזיאון המדע בחולון

מוזיאון המדע בחולון הוא מקום נהדר לחקור את עולם המדע. יש בו מגוון תערוכות ואירועים החוקרים את ההיסטוריה וההתפתחות של המדע. במוזיאון יש גם בית קפה, כך שתוכלו לקחת הפסקה ולהירגע. חולון היא מקום נהדר לחקור ולחוות את התרבות וההיסטוריה של ישראל. בין אם אתם מחפשים יום כיף עם המשפחה או ערב רגוע של סיורים בעיר, בחולון יש משהו לכולם. אז אם אתם מחפשים מה לעשות בחולון, לא תתאכזבו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן