דף הבית » מידע מהיר על זמן » מדי פעם ייחתך מלטש

מדי פעם ייחתך מלטש

צרו איתנו קשר

מדי פעם ייחתך מלטש

מה זה מלט ציפורניים?

לקים הוא כלי המשמש לעיצוב והחלקת הציפורניים. לרוב הוא עשוי ממתכת ויש לו ידית וראש בצורת חרוט. הראש עשוי בדרך כלל מחומר קשיח כמו פלדה או אלומיניום. הידית עשויה בדרך כלל מחומר רך יותר כמו פלסטיק או גומי. הראש משמש לעיצוב הציפורניים והידית משמשת לאחיזה של הכלי והפעלת לחץ על הציפורן.

אילו כלים נדרשים כדי לחתוך מלט ציפורניים?

כדי לחתוך לטש, תזדקק לכמה כלים. הכלי החשוב ביותר הוא זוג מספריים. תצטרך גם פצירה, קוצץ ציפורניים ומאגר ציפורניים. יתכן שתזדקק גם לחסום ציפורניים, מברשת מאגר ציפורניים וספוג חוסם ציפורניים.

איך לגזור מלטש

השלב הראשון בחיתוך מלטש הוא להשתמש במספריים כדי לחתוך את הראש מהכלי. הקפידו לחתוך את הראש בזווית כדי שהראש לא יהיה חד מדי. לאחר הסרת הראש, השתמשו בפצירה כדי להחליק את קצוות הראש. לאחר מכן, השתמשו בקוצץ הציפורניים כדי לקצץ את קצוות הראש. הקפידו לקצץ את הקצוות באופן שווה כדי שהראש לא יהיה חד מדי. לאחר קצוות הקצוות, השתמש במאגר הציפורניים כדי לשפשף את הראש. זה יעזור להפוך את הראש לחלק ואחיד יותר. לבסוף, השתמשו בבלוק חיץ הציפורניים, במברשת ובספוג כדי לשפשף את הראש. זה יעזור להפוך את הראש אפילו יותר חלק ואחיד יותר. לאחר שיוף הראש, הוא מוכן לשימוש.

סיכום

חיתוך לקים הוא תהליך פשוט יחסית. כל מה שאתה צריך זה זוג מספריים, פצירה, קוצץ ציפורניים ומאגר ציפורניים. ברגע שהראש נחתך, השתמשו בפצירה כדי להחליק את הקצוות, השתמשו בקוצץ הציפורניים כדי לקצץ את הקצוות, והשתמשו במאגר הציפורניים כדי לשפשף את הראש. לבסוף, השתמשו בבלוק חיץ הציפורניים, במברשת ובספוג כדי לשפשף את הראש. לאחר שיוף הראש, הוא מוכן לשימוש. למידע נוסף על ליטוש ציפורניים, בדוק את הסרטון הזה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן