דף הבית » לא ידעתי » מדי פעם יוצא פרק של אופוריה

מדי פעם יוצא פרק של אופוריה

צרו איתנו קשר

מדי פעם יוצא פרק של אופוריה

מהי אופוריה?

אופוריה היא סדרת טלוויזיה אמריקאית שעלתה לראשונה ב-HBO ביוני 2019. היא מבוססת על המיני-סדרה הישראלית באותו השם, ומככבת בה את זנדאיה בתפקיד רו בנט, נרקומן מחלים. התוכנית עוקבת אחר חייהם של קבוצת תלמידי תיכון כשהם מנווטים בסמים, מין, זהות, טראומה, מדיה חברתית, אהבה וידידות. התוכנית זכתה לשבחים על הצגתה הגולמית והכנה של חיי העשרה, והפכה ללהיט בקרב הצופים.

פרקים של אופוריה

העונה הראשונה של אופוריה מורכבת משמונה פרקים, כל אחד מתמקד בסיפור של דמות אחרת. הפרק הראשון, "פיילוט", מציג לנו את רו וחבריה, ומגדיר את העלילה המרכזית של העונה. הפרקים הבאים חוקרים את חייהן ומערכות היחסים של הדמויות בצורה מעמיקה יותר, והעונה מגיעה לשיאה בסיום דרמטי. העונה השנייה של אופוריה אמורה לצאת לאקרנים בשנת 2021. היא תהיה מורכבת מעשרה פרקים, ותתמקד בהחלמה של רו ממנה התמכרות לסמים. זה גם יחקור את מערכות היחסים של הדמויות זו עם זו, ואת ההשלכות של מעשיהן.

השוואה מהירה

עונה פרקים מוֹקֵד
עונה 1 8 הצגת דמויות והקמת עלילה ראשית
עונה 2 10 ההחלמה של רו ויחסי הדמויות

קבלת פנים ביקורתית

אופוריה זכתה לשבחים רבים על ידי המבקרים והצופים כאחד. הוא זכה לשבחים על התיאור הכנה והגולמי שלו של חיי העשרה, וחקירתו של נושאים קשים כמו התמכרות לסמים, בריאות נפשית ומיניות. ההצגה זכתה גם לשבחים על צוות השחקנים המגוון והשימוש במוזיקה כדי לשפר את הסיפור.

תשבחות

אופוריה הייתה מועמדת לפרסים רבים, כולל פרס גלובוס הזהב לסדרת הטלוויזיה הטובה ביותר – דרמה, פרס הטלוויזיה של המבקרים לסדרת הדרמה הטובה ביותר, ופרס האמי בפריים טיים לסדרת הדרמה המצטיינת. הוא גם זכה במספר פרסים, כולל פרס פיבודי ופרס איגוד מבקרי הטלוויזיה על הישג מצטיין בדרמה.

מספר צופים

אופוריה זכתה ללהיט בקרב הצופים, כאשר העונה הראשונה הגיעה ל-1.2 מיליון צופים בממוצע לפרק. התוכנית זכתה ללהיט גם ברשתות החברתיות, עם ההאשטאג #Euphoria במגמת הטוויטר.

דעתי

אני מעריץ של Euphoria מאז שהוצג לראשונה. אני אוהב את התיאור הכנה והגולמי של התוכנית של חיי העשרה, ואת החקירה של נושאים קשים. אני גם אוהב את צוות השחקנים המגוון ואת השימוש במוזיקה כדי לשפר את הסיפור. אני מחכה בקוצר רוח לעונה השנייה, ואני בטוח שהיא תהיה מדהימה בדיוק כמו הראשונה. אופוריה היא תוכנית ששווה צפייה. זהו מבט כנה וגולמי על חיי העשרה, והוא בוחן נושאים קשים בצורה מרתקת ומעוררת מחשבה כאחד. אם עדיין לא ראיתם אותו, אני ממליץ בחום לבדוק אותו. אתה יכול לצפות בעונה הראשונה ביוטיוב .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן