דף הבית » איך אפשר » למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

2023-05-17 12:13:00+02:00

צרו איתנו קשר

מה גורם להתראות WhatsApp לא לעבוד?

האם אתה מתקשה לקבל התראות מוואטסאפ? זה יכול להיות מתסכל מאוד כשאתה מצפה להודעה חשובה ואינך מקבל את ההתראה. למרבה המזל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לפתור את הבעיה ולהחזיר את ההתראות שלך לעבודה.

בדוק את ההגדרות שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את ההגדרות שלך. ודא שהתראות מופעלות עבור WhatsApp. ב-iOS, אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > התראות > WhatsApp. באנדרואיד, עבור אל הגדרות > אפליקציות והתראות > WhatsApp > התראות.

תבדוק את חיבור האינטרנט שלך

אם ההתראות שלך מופעלות אבל אתה עדיין לא מקבל אותן, ייתכן שהבעיה היא בחיבור האינטרנט שלך. ודא שאתה מחובר לרשת Wi-Fi יציבה או שהנתונים הניידים שלך פועלים. אם אתה מחובר ל-Wi-Fi, נסה לכבות אותו ואז להפעיל אותו שוב.

הפעל מחדש את הטלפון שלך

אם בדקת את ההגדרות ואת חיבור האינטרנט שלך ועדיין אינך מקבל התראות, נסה להפעיל מחדש את הטלפון. זה יכול לעזור לאפס כל תהליכים שעלולים לגרום לבעיה.

עדכן את וואטסאפ

אם אתה עדיין נתקל בבעיות, נסה לעדכן את WhatsApp. עדכונים חדשים כוללים לעתים קרובות תיקוני באגים ושיפורים אחרים שיכולים לסייע בפתרון הבעיה.

עצות אחרות לפתרון בעיות

אם אתה עדיין מתקשה לקבל התראות, יש עוד כמה דברים שאתה יכול לנסות.

  • בדוק שמצב 'נא לא להפריע' מושבת.
  • בדוק שהטלפון שלך אינו במצב חיסכון בסוללה.
  • בדוק שאינך במצב טיסה.
  • בדוק שלא יצאת מ-WhatsApp.
  • בדוק שאתה לא חסום על ידי האדם שאתה מצפה ממנו להודעה.
  • בדוק שאינך מושתק בצ'אט הקבוצתי.

אם אף אחד מהטיפים האלה לא עובד, ייתכן שתצטרך לפנות לתמיכה של WhatsApp לסיוע נוסף.

סיכום

אם אינך מקבל התראות WhatsApp, יש כמה דברים שתוכל לנסות לפתור את הבעיה. בדוק את ההגדרות שלך, ודא שחיבור האינטרנט שלך פועל, הפעל מחדש את הטלפון ועדכן את WhatsApp. אם אף אחד מהטיפים האלה לא עובד, ייתכן שתצטרך לפנות לתמיכה של WhatsApp לסיוע נוסף. לטיפים וטריקים נוספים, עיין בסרטון YouTube זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן