דף הבית » בחירות הגולשים » כמה שוקל צמיג טרקטור?

כמה שוקל צמיג טרקטור?

2023-05-18 08:14:00+02:00

צרו איתנו קשר

מהו צמיג טרקטור?

צמיג טרקטור הוא צמיג גדול וכבד שנועד לספק אחיזה ויציבות לכלי רכב חקלאיים כגון טרקטורים, קומבינות וציוד חקלאי אחר. צמיגי טרקטור עשויים בדרך כלל מגומי ומתוכננים לעמוד בתנאים הקשים של החווה והשדה. הם גם נועדו לספק נסיעה נוחה למפעיל.

כמה שוקל צמיג טרקטור?

משקלו של צמיג טרקטור תלוי בגודל ובסוג הצמיג. בדרך כלל, צמיג טרקטור סטנדרטי ישקול בין 200 ל-400 פאונד. משקל הצמיג יכול להשתנות בהתאם לגודל ולסוג הצמיג, כמו גם לסוג הרכב שבו הוא נמצא בשימוש.

גורמים המשפיעים על משקל צמיג הטרקטור

ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על משקלו של צמיג טרקטור, כולל גודל וסוג הצמיג, סוג הרכב שבו הוא נמצא בשימוש וסוג דפוס הדריכה.

גודל וסוג הצמיג

גודל וסוג הצמיג ישפיעו על משקל הצמיג. צמיג גדול יותר ישקול בדרך כלל יותר מצמיג קטן יותר. סוג הצמיג ישפיע גם על המשקל, שכן חלק מהצמיגים מתוכננים להיות כבדים יותר מאחרים.

סוג הרכב

סוג הרכב בו נעשה שימוש בצמיג ישפיע גם על משקל הצמיג. רכב גדול יותר, כמו טרקטור, ידרוש צמיג כבד יותר מרכב קטן יותר, כמו מכסחת דשא.

דפוס דריכה

סוג דפוס הדריכה על הצמיג ישפיע גם על משקל הצמיג. צמיג עם דפוס דריכה עמוק יותר ישקול בדרך כלל יותר מצמיג עם דפוס דריכה רדוד.

בחירת צמיג טרקטור בגודל הנכון

בעת בחירת צמיג טרקטור בגודל המתאים לרכב שלך, חשוב לקחת בחשבון את משקל הצמיג. יש לקחת בחשבון את משקל הצמיג בעת בחירת הצמיג המתאים לרכב שלך. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את סוג הרכב שבו נעשה שימוש בצמיג, כמו גם את סוג דפוס הדריכה.

טבלת משקלי צמיגי טרקטור

גודל הצמיג משקל (lbs)
6.00-16 200
7.50-16 250
8.3-24 400
9.5-24 450
11.2-24 500

סיכום

משקלו של צמיג טרקטור עשוי להשתנות בהתאם לגודל וסוג הצמיג, סוג הרכב בו הוא נמצא בשימוש וסוג דפוס הדריכה. חשוב לקחת בחשבון את משקל הצמיג בעת בחירת הצמיג המתאים לרכב שלך.

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת צמיג טרקטור

  • גודל וסוג הצמיג
  • סוג הרכב
  • דפוס דריכה
  • משקל הצמיג

בבואכם לבחור את צמיג הטרקטור המתאים לרכב שלכם, חשוב לקחת בחשבון את משקל הצמיג. יש לקחת בחשבון את משקל הצמיג בעת בחירת הצמיג המתאים לרכב שלך. למידע נוסף על צמיגי טרקטור, עיין בסרטון YouTube זה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן