דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן צריך לרוץ כדי לרדת קילו?

כמה זמן צריך לרוץ כדי לרדת קילו?

כמה זמן צריך לרוץ כדי לרדת קילו?

צרו איתנו קשר

כמה זמן צריך לרוץ כדי לרדת קילו?

ריצה היא אחת מצורות האימון הפופולריות ביותר לירידה במשקל. זוהי דרך יעילה לשרוף קלוריות ויכולה לעזור לך להגיע ליעדי הירידה במשקל שלך. אבל כמה זמן צריך לרוץ כדי להוריד קילו?

נושאים קשורים:

 

קלוריות שנשרפו במהלך הריצה

כמות הקלוריות שאתה שורף בזמן הריצה תלויה במספר גורמים, כולל המשקל שלך, עוצמת הריצה ומשך הריצה שלך. באופן כללי, אדם השוקל בסביבות 70 קילוגרם ישרוף כ-300 קלוריות לשעת ריצה.

כמה קלוריות אתה צריך לשרוף כדי לרדת קילו?

כדי לרדת קילוגרם אחד ממשקל הגוף, אתה צריך לשרוף כ-7,700 קלוריות. המשמעות היא שאם אתה שוקל 70 קילוגרם, תצטרך לרוץ כ-25 שעות כדי לרדת קילוגרם אחד.

כיצד להפוך ריצה ליעילה יותר לירידה במשקל

אם אתה רוצה להפוך את הריצה ליעילה יותר לירידה במשקל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. ראשית, כדאי להתמקד בריצה בעצימות גבוהה יותר. המשמעות היא ריצה בקצב מהיר יותר או ריצה במעלה גבעות. זה יעזור לך לשרוף יותר קלוריות בפרק זמן קצר יותר. שנית, כדאי להתמקד באימוני אינטרוולים. זה אומר לסירוגין בין תקופות של ריצה אינטנסיבית לתקופות של מנוחה. סוג זה של אימון הוכח כיעיל יותר לירידה במשקל מאשר ריצה במצב יציב. לבסוף, כדאי להקפיד על מנוחה מספקת. הגוף שלך צריך זמן להתאושש לאחר ריצה, אז הקפד לתת לעצמך לפחות יום אחד של מנוחה בכל שבוע.

סיכום

ריצה היא דרך יעילה לרדת במשקל. אבל כמה זמן צריך לרוץ כדי להוריד קילו? באופן כללי, אדם השוקל בסביבות 70 קילוגרם יצטרך לרוץ כ-25 שעות כדי לרדת קילוגרם אחד. כדי להפוך את הריצה ליעילה יותר לירידה במשקל, התמקדו בריצה בעצימות גבוהה יותר, ביצוע אימוני אינטרוולים והקפדה על מנוחה מספקת. למידע נוסף על ריצה וירידה במשקל, עיין בסרטון YouTube זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן