דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן צריך ללכת כדי לרדת במשקל?

כמה זמן צריך ללכת כדי לרדת במשקל?

כמה זמן צריך ללכת כדי לרדת במשקל?

צרו איתנו קשר

היתרונות של הליכה לירידה במשקל

הליכה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל. זהו תרגיל בעל השפעה נמוכה שכמעט כל אחד יכול לעשות, ללא קשר לגיל או לרמת הכושר. הליכה יכולה לעזור לך לשרוף קלוריות, לבנות שרירים ולשפר את הבריאות הכללית שלך. זה גם עוזר להפחית מתח, לשפר את מצב הרוח שלך ולהגביר את רמות האנרגיה שלך.

הליכה היא תרגיל אידיאלי לירידה במשקל מכיוון שהיא קלה לביצוע ואינה דורשת ציוד מיוחד. אתה יכול ללכת כמעט בכל מקום ובכל זמן. בנוסף, זה בחינם!

נושאים קשורים:

 

הפיכת הליכה יעילה לירידה במשקל

אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה צריך לוודא שאתה הולך בצורה יעילה. הנה כמה טיפים להפיכת אימוני ההליכה שלך ליעילים יותר:

1. הגבר את האינטנסיביות שלך

אם אתה רוצה לשרוף יותר קלוריות, אתה צריך להגביר את עצימות ההליכות שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הליכה מהירה יותר, צעדים ארוכים יותר או הוספת גבעות או שיפועים. אתה יכול גם לנסות אימון אינטרוולים, הכולל חילופין בין הליכה מהירה להליכה איטית.

2. הוסף משקולות

הוספת משקולות לטיולים שלך יכולה להגביר את האינטנסיביות ולעזור לך לשרוף יותר קלוריות. אתה יכול להשתמש במשקולות ידיים, במשקולות לקרסול, או בתיק גב משוקלל. רק וודא שהמשקולות שאתה משתמש בהן אינן כבדות מדי.

3. שנה את המסלולים שלך

אם אתה הולך באותו מסלול כל יום, בסופו של דבר תשתעמם וההתקדמות שלך תאט. כדי לשמור על דברים מעניינים, נסה לשנות את המסלולים שלך. אתה יכול גם לנסות ללכת במקומות שונים, כמו פארקים או שבילים.

כמה זמן צריך ללכת כדי לרדת במשקל?

משך הזמן שאתה צריך ללכת כדי לרדת במשקל תלוי במספר גורמים, כגון המשקל הנוכחי שלך, רמת הכושר והיעדים. באופן כללי, מומלץ ללכת לפחות 30 דקות ביום, חמישה ימים בשבוע. זה יעזור לך לשרוף קלוריות ולרדת במשקל.

1. מתחילים

אם אתם רק מתחילים, עדיף להתחיל בהליכות קצרות יותר ולהגדיל בהדרגה את אורך ועוצמת ההליכות. התחל בהליכה של 10-15 דקות והתקדם בהדרגה עד 30 דקות או יותר.

2. הולכי ביניים

אם אתה הולך במשך זמן מה ואתה מחפש להגדיל את התוצאות שלך, נסה להוסיף יותר אינטנסיביות להליכות שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הליכה מהירה יותר, צעדים ארוכים יותר או הוספת גבעות או שיפועים. אתה יכול גם לנסות אימון אינטרוולים, הכולל חילופין בין הליכה מהירה להליכה איטית.

3. הליכונים מתקדמים

אם אתה הולך מנוסה, אתה יכול לנסות להוסיף מסלולים מאתגרים יותר או הליכות ארוכות יותר. אתה יכול גם לנסות להוסיף משקולות או אימוני אינטרוולים לטיולים שלך. רק וודא שאתה לא מגזים, מכיוון שזה יכול להוביל לפציעה.

הליכה היא דרך מצוינת לרדת במשקל. זה קל לביצוע, אינו דורש ציוד מיוחד, וניתן לעשות זאת כמעט בכל מקום. כדי להפיק את המרב מהטיולים שלך, הקפד להגביר את האינטנסיביות, להוסיף משקלים ולשנות את המסלולים שלך. בהליכה רגילה, אתה יכול להתחיל לראות תוצאות תוך מספר שבועות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן