דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן צריך להודיע על התפטרות מראש?

כמה זמן צריך להודיע על התפטרות מראש?

כמה זמן צריך להודיע על התפטרות מראש?

צרו איתנו קשר

מהי תקופת ההודעה הרגילה להתפטרות?

תקופת ההודעה הרגילה להתפטרות היא שבועיים. זוהי תקופת ההודעה הנפוצה ביותר הן למעסיקים והן לעובדים. זה נותן למעסיק מספיק זמן למצוא מחליף ולעובד מספיק זמן לצאת מתפקידו הנוכחי.

אילו גורמים עליך לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט כמה זמן לתת הודעה מוקדמת?

כאשר מחליטים כמה זמן להודיע על התפטרות, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון.

ההתחייבות החוזית שלך

הגורם הראשון שיש לקחת בחשבון הוא ההתחייבות החוזית שלך. אם החוזה שלך קובע שאתה חייב לתת כמות מסוימת של הודעה, אז אתה חייב לדבוק בזה.

מערכת היחסים שלך עם המעסיק שלך

הגורם השני שיש לקחת בחשבון הוא מערכת היחסים שלך עם המעסיק שלך. אם יש לך מערכת יחסים טובה עם המעסיק שלך, ייתכן שתרצה לתת הודעה מוקדמת יותר מהרגיל של שבועיים. זה יעזור להבטיח מעבר חלק והתייחסות חיובית.

הנסיבות הנוכחיות שלך

הגורם השלישי שיש לקחת בחשבון הוא הנסיבות הנוכחיות שלך. אם אתם נמצאים במצב כלכלי קשה, ייתכן שתצטרכו לתת הודעה מוקדמת של פחות מההודעה הרגילה של שבועיים. עם זאת, חשוב לזכור שזה עשוי להשפיע על סיכויי העבודה העתידיים שלך.

סיכום

כאשר מחליטים כמה זמן להודיע על התפטרות, חשוב לקחת בחשבון את ההתחייבות החוזית שלך, את מערכת היחסים שלך עם המעסיק שלך ואת הנסיבות הנוכחיות שלך. מתן הודעה רגילה של שבועיים היא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר, אך אם אתה צריך לתת הודעה פחות או יותר, חשוב לקחת בחשבון את ההשלכות האפשריות. למידע נוסף, בדוק את הסרטון הזה ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן