דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני היציאה?

כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני היציאה?

כמה זמן צריך דרכון להיות בתוקף לפני היציאה?

צרו איתנו קשר

מהי דרישת תוקף הדרכון?

בעת נסיעה לחו"ל, דרכון תקף חיוני. בהתאם ליעד שלך, הדרכון חייב להישאר בתוקף לפרק זמן מסוים לפני שאתה יכול לצאת. בדרך כלל, הדרכונים חייבים להישאר בתוקף לפחות שישה חודשים מעבר לתאריך הגעתכם לארץ.

כיצד לוודא שהדרכון שלך תקף

כדי לוודא שהדרכון שלך תקף, עליך לבדוק את תאריך התפוגה לפני שאתה מזמין את הטיול שלך. אם הדרכון שלך יפוג תוך שישה חודשים מתאריכי הנסיעה שלך, עליך לחדש אותו לפני שאתה מזמין את הטיול שלך. אם אינך בטוח בדרישות התוקף של היעד שלך, אתה יכול לבדוק באתר האינטרנט של משרד החוץ האמריקאי לקבלת מידע ספציפי. האתר מספק מידע על תוקף הדרכון לכל מדינה, כמו גם מידע חשוב אחר על נסיעות.

מה לעשות אם הדרכון שלך יפוג בקרוב

אם הדרכון שלך יפוג בקרוב, עליך לחדש אותו בהקדם האפשרי. תהליך חידוש הדרכון יכול לקחת מספר שבועות ולכן חשוב לתכנן מראש. כדי לחדש את הדרכון שלך, עליך למלא את הטפסים המתאימים ולהגיש אותם למשרד החוץ האמריקאי. תצטרך גם להגיש את הדרכון הנוכחי שלך, שתי תמונות בגודל דרכון, ואת האגרה הרלוונטית.

מה לעשות אם אתה צריך לנסוע לפני חידוש הדרכון שלך

אם אתה צריך לנסוע לפני חידוש הדרכון שלך, ייתכן שתוכל להגיש בקשה לדרכון זמני. דרכון זמני תקף עד שנה ומאפשר לך לנסוע תוך כדי עיבוד הדרכון הרגיל שלך. כדי להגיש בקשה לדרכון זמני, עליך למלא את הטפסים המתאימים ולהגיש אותם למשרד החוץ האמריקאי. כמו כן, יהיה עליך להגיש שתי תמונות בגודל דרכון ואת האגרה החלה.

היכן ניתן לקבל מידע נוסף

למידע נוסף על דרישות תוקף הדרכון, אתה יכול לבקר באתר האינטרנט של משרד החוץ האמריקאי או לצפות בסרטון זה ב-YouTube.

סיכום

בעת נסיעה לחו"ל, חשוב לוודא שהדרכון שלך בתוקף. בדרך כלל, הדרכונים חייבים להישאר בתוקף לפחות שישה חודשים מעבר לתאריך הגעתכם לארץ. אם הדרכון שלך יפוג בקרוב, עליך לחדש אותו בהקדם האפשרי. אם אתה צריך לנסוע לפני חידוש הדרכון שלך, ייתכן שתוכל להגיש בקשה לדרכון זמני.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן