דף הבית » הכי חם » כמה זמן נמשך הדימום לאחר הפלה גלולות?

כמה זמן נמשך הדימום לאחר הפלה גלולות?

כמה זמן נמשך הדימום לאחר הפלה גלולות?

צרו איתנו קשר

מהן גלולות להפלה?

גלולות להפסקת הריון הן דרך בטוחה ויעילה להפסקת הריון. שני גלולות ההפלה הנפוצות ביותר הן מיפריסטון ומיזופרוסטול. מיפריסטון נלקח תחילה ופועל על ידי חסימת הורמון הפרוגסטרון, הדרוש להמשך ההריון. מיזופרוסטול נלקח 24 עד 48 שעות לאחר מכן ופועל על ידי כך שהוא גורם להתכווצות הרחם, הוצאת ההריון.

כמה זמן נמשך הדימום לאחר הפלה גלולות?

דימום והתכווצויות הן תופעות הלוואי השכיחות ביותר של נטילת הגלולה להפלה. דימום יכול להימשך בין כמה שעות למספר שבועות. כמות ומשך הדימום תלויים בפרט ובגיל ההיריון של ההריון. בדרך כלל, ככל שהדימום כבד יותר, כך גדל הסיכוי שזה יהיה סימן להפלה מוצלחת.

הריון מוקדם

אם ההריון נמצא בשלבים מוקדמים, הדימום עלול להימשך מספר שעות עד מספר ימים. הוא בדרך כלל קל עד בינוני בעוצמתו ועלול להיות מלווה בהתכווצויות. לאחר הפסקת הדימום, זה נורמלי לחוות כתמים קלים עד שבועיים.

הריון מאוחר

אם ההריון בשלבים מאוחרים יותר, הדימום עלול להימשך עד שבועיים. זה בדרך כלל כבד ועלול להיות מלווה בהתכווצויות. לאחר הפסקת הדימום, זה נורמלי לחוות כתמים קלים עד ארבעה שבועות.

מה עלי לעשות לאחר נטילת הגלולה להפלה?

לאחר נטילת הגלולה להפלה, חשוב לעקוב אחר הרופא או הרופא. הם יוכלו לאשר אם ההפלה הצליחה ולספק כל טיפול מעקב הכרחי. חשוב גם להימנע מקיום יחסי מין ולהשתמש באמצעי מניעה עד שהרופא יאשר שההפלה הושלמה.

שולחן

גיל הריון משך דימום
הריון מוקדם כמה שעות עד כמה ימים
הריון מאוחר עד שבועיים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן