דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן ניתן לאחסן זיתים?

כמה זמן ניתן לאחסן זיתים?

צרו איתנו קשר

. כמה זמן ניתן לאחסן זיתים?

מהם חיי המדף של זיתים?

זיתים הם חטיף פופולרי ומרכיב במנות רבות. אבל כמה זמן אפשר לאחסן זיתים? חיי המדף של הזיתים תלויים בסוג הזית ובאופן האחסון שלו. ככלל, ניתן לאחסן זיתים עד שנה אם הם נשמרים בכלי אטום במקרר. ניתן לאחסן צנצנות זיתים שלא נפתחו במקום קריר וחשוך עד שנתיים.

כיצד לאחסן זיתים

כדי להפיק את המרב מהזיתים שלכם, חשוב לאחסן אותם כראוי. יש לאחסן זיתים בכלי אטום במקרר. זה יעזור לשמור אותם טריים ולמנוע מהם להתקלקל. ניתן לאחסן זיתים גם במקום קריר וחשוך עד שנתיים.

איך לדעת אם הזיתים התקלקלו

חשוב לדעת לדעת אם זיתים התקלקלו. לזיתים שהתקלקלו יהיה ריח וטעם חמצמץ. הם עשויים גם להיות בעלי מרקם רירי ושינוי צבע. אם אתה מבחין באחד מהסימנים הללו, עדיף להשליך את הזיתים.

האם ניתן להקפיא זיתים?

כן, זיתים אפשר להקפיא. ניתן להקפיא זיתים עד שישה חודשים. להקפאת זיתים מניחים אותם בכלי אטום או בשקית מקפיא ומאחסנים במקפיא. כאשר אתה מוכן להשתמש בהם, הפשר אותם במקרר למשך הלילה.

האם ניתן לשמר זיתים?

כן, זיתים יכולים להיות שימורים. ניתן לאחסן זיתים משומרים עד שנתיים. לפחית זיתים, מניחים אותם בצנצנת מעוקרת ומכסים בשמן זית. סוגרים את הצנצנת ומאחסנים במקום קריר וחשוך.

השוואה מהירה

סוג אחסון חיי מדף
מְקָרֵר עד שנה
מקום קריר ואפל עד שנתיים
מַקפִּיא עד 6 חודשים
מְשׁוּמָר עד שנתיים

כשבאים לאחסן זיתים, חשוב לשמור אותם בכלי אטום ולאחסן אותם במקרר או במקום קריר וחשוך. ניתן גם להקפיא או לשימורים זיתים לאחסון ארוך יותר. חשוב לבדוק באופן קבוע זיתים לאיתור סימני קלקול. אם אתה מבחין בסימני קלקול, עדיף להשליך את הזיתים. למידע נוסף על זיתים והאחסון שלהם, עיין בסרטון YouTube זה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן