דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן מותר לנהוג ללא טסט לרכב?

כמה זמן מותר לנהוג ללא טסט לרכב?

כמה זמן מותר לנהוג ללא טסט לרכב?

צרו איתנו קשר

מהו מבחן רכב?

מבחן רכב הוא דרישה חוקית לכל כלי הרכב בבריטניה. זוהי בדיקה שנתית או דו-שנתית של רכב כדי לוודא שהוא בטוח לנהיגה. הבדיקה מתבצעת על ידי טכנאי מוסמך ובודקת את הבלמים, ההיגוי, המתלים, הצמיגים, האורות והפליטה של הרכב. במידה ואחד מהרכיבים הללו יתגלה כפגום, הרכב לא יעבור את הטסט ויש לתקן אותו לפני שניתן יהיה לנסוע שוב על הכביש.

נושאים קשורים:

 

כמה זמן מותר לנהוג ללא טסט לרכב?

בבריטניה, אסור לנהוג ברכב ללא טסט רכב תקף. בהתאם לסוג הרכב, יש לבצע את הבדיקה כל 12 או 24 חודשים. אי ביצוע זה עלול לגרום לקנס ואף לנקודות ברישיון הנהיגה שלך. במידה ותתפסו נוהגים ברכב ללא טסט בתוקף, אתם עשויים להיות אחראים גם לכל נזק שייגרם מהרכב.

מה העונשים על נהיגה ללא טסט לרכב?

העונשים על נהיגה ללא מבחן רכב תקף משתנים בהתאם לחומרת העבירה. ברוב המקרים תינתן לך הודעת קנס קבועה וקנס. זה יכול לנוע בין 100 ל-1,000 פאונד. ייתכן גם שיונפקו לך נקודות עונשין ברישיון, מה שעלול לגרום לאיסור נהיגה אם תצבור יותר מדי נקודות.

מה עלי לעשות אם הרכב שלי נכשל במבחן?

אם הרכב שלך נכשל במבחן הרכב, יהיה עליך לתקן אותו בהקדם האפשרי. עליך לפנות למוסך המקומי או למכונאי שלך כדי לארגן את ביצוע התיקונים. לאחר השלמת התיקונים, תוכל להזמין מבחן חוזר ולבדוק שוב את הרכב שלך. במידה והרכב יעבור את המבחן החוזר, תונפק לך תעודת טסט לרכב בתוקף.

נהיגה ללא טסט רכב תקף עלולה להיות עבירה חמורה ולכן חשוב לוודא שהרכב שלכם עובר טסט ותחזוקה שוטף. למידע נוסף על חוקי בדיקות רכב, אתה יכול לבקר ב- he.wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן