דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן לפני שצריך להתחסן לתאילנד?

כמה זמן לפני שצריך להתחסן לתאילנד?

כמה זמן לפני שצריך להתחסן לתאילנד?

צרו איתנו קשר

אילו חיסונים אתה צריך לקבל לפני שאתה הולך לתאילנד?

נסיעה לתאילנד יכולה להיות חוויה מרגשת. אבל לפני שאתם יוצאים למסע שלכם, חשוב לוודא שאתם מחוסנים כראוי. חיסונים עוזרים להגן עליך מפני מחלות קשות שעלולות להידבק בתאילנד. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליץ לנוסעים לתאילנד להתחסן עבור הדברים הבאים:

  • הפטיטיס A
  • הפטיטיס B
  • רבנים
  • דלקת מוח יפנית
  • טִיפוס הַבֶּטֶן
  • שַׁפַעַת

כמה זמן לפני שצריך להתחסן לתאילנד?

ה-CDC ממליץ לך להתחסן לפחות 4 עד 6 שבועות לפני הנסיעה לתאילנד. זאת כדי לתת לחיסונים מספיק זמן כדי להיות יעילים. כמו כן, חשוב לוודא שאתה מעודכן בכל החיסונים השגרתיים שלך, כגון חצבת, חזרת, אדמת ואבעבועות רוח.

מהם היתרונות בקבלת חיסון לתאילנד?

התחסנות לפני נסיעה לתאילנד יכולה לעזור להגן עליך מפני מחלות קשות. חיסונים יכולים לעזור למנוע ממך לחלות בזמן שאתה בתאילנד וגם יכול לעזור להגן עליך מפני החזרת מחלות איתך הביתה. חיסונים יכולים גם לעזור להגן על האנשים בתאילנד, כמו גם על מטיילים אחרים, מפני מחלות.

איפה אפשר להתחסן לתאילנד?

אתה יכול להתחסן לתאילנד במשרד הרופא שלך, במרפאת טיולים או בבית מרקחת. עליך להקפיד לספר לספק שירותי הבריאות שאתה נוסע לתאילנד כדי שיוכל לתת לך את החיסונים המתאימים. כמו כן, עליך להקפיד להביא איתך את רישומי החיסונים בעת הנסיעה.

מה עוד עלי לדעת לפני נסיעה לתאילנד?

בנוסף להתחסנות, יש דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון לפני נסיעה לתאילנד. עליך להקפיד לבדוק באתר האינטרנט של ה-CDC לקבלת הודעות בריאות הנסיעות האחרונות לתאילנד. כמו כן, כדאי להקפיד להביא איתך את כל התרופות שתזדקק לה, כמו גם חומר דוחה חרקים וקרם הגנה.

כדאי גם להקפיד לבדוק את דרישות הכניסה לתאילנד לפני הנסיעה. ייתכן שתצטרך ויזה כדי להיכנס למדינה, כמו גם דרכון בתוקף. כדאי גם להקפיד לבדוק את החוקים והמנהגים המקומיים לפני הנסיעה.

לבסוף, עליך להקפיד לבדוק באתר האינטרנט של ה-CDC לקבלת הודעות בריאות הנסיעות האחרונות לתאילנד. אתה יכול גם לצפות בסרטון YouTube זה למידע נוסף.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן