דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן לפני הטיסה לתאילנד צריך לעשות חיסונים?

כמה זמן לפני הטיסה לתאילנד צריך לעשות חיסונים?

כמה זמן לפני הטיסה לתאילנד צריך לעשות חיסונים?

צרו איתנו קשר

אילו חיסונים מומלצים לתאילנד?

בעת נסיעה לתאילנד, חשוב לוודא שאתה מעודכן בכל החיסונים שלך. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליץ לנוסעים לתאילנד להתחסן נגד המחלות הבאות: הפטיטיס A, הפטיטיס B, טיפוס הבטן, דלקת מוח יפנית, כלבת וחצבת-חזרת-אדמת (MMR).

נושאים קשורים:

 

כמה זמן לפני הטיסה צריך לעשות חיסונים?

חשוב להתחסן לפחות ארבעה עד שישה שבועות לפני הטיסה לתאילנד. זה ייתן לגוף שלך מספיק זמן לבנות חסינות למחלות. חשוב גם לציין שחלק מהחיסונים עשויים לדרוש יותר ממנה אחת, ולכן חשוב לתכנן מראש ולקבל את המנה הראשונה בזמן.

חיסונים הדורשים יותר ממנה אחת

החיסונים הבאים דורשים יותר ממנה אחת: הפטיטיס A, הפטיטיס B ו-MMR. עבור הפטיטיס A ו-B, מומלץ שתי מנות, כאשר המנה השנייה ניתנת לפחות חודש לאחר הראשונה. עבור MMR, שתי מנות מומלצות, כאשר המנה השנייה ניתנת לפחות ארבעה שבועות לאחר הראשונה.

שיקולים נוספים

בנוסף להתחסנות ארבעה עד שישה שבועות לפני הטיסה, חשוב גם לוודא שהחיסונים שלך מעודכנים. ייתכן שיהיה צורך לעדכן חלק מהחיסונים, כגון חצבת-חזרת-אדמת (MMR), כל 10 שנים. כמו כן, חשוב לוודא שהחיסונים שלכם תקפים למשך הטיול שלכם.

חשוב גם לציין שמדינות מסוימות עשויות לדרוש הוכחה של חיסונים מסוימים כדי להיכנס. לדוגמה, תאילנד דורשת הוכחה לחיסון נגד קדחת צהובה אם אתה מגיע ממדינה שבה קיימת קדחת צהובה. הקפד לבדוק עם שגרירות המדינה בה אתה מבקר כדי לוודא שיש לך את כל החיסונים הדרושים.

סיכום חיסונים

תַרכִּיב מספר מנות זמן בין מנות
הפטיטיס A 2 חודש 1
הפטיטיס B 2 חודש 1
טִיפוס הַבֶּטֶן 1 לא
דלקת מוח יפנית 1 לא
רבנים 1 לא
MMR 2 4 שבועות

חשוב להתחסן לפחות ארבעה עד שישה שבועות לפני הטיסה לתאילנד. זה ייתן לגוף שלך מספיק זמן לבנות חסינות למחלות. כמו כן, חשוב לוודא שהחיסונים שלכם מעודכנים ותקפים למשך כל הטיול שלכם. למידע נוסף, עיין בסרטון YouTube זה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן