דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן לוקח לנסוע משדה התעופה של אמסטרדם למרכז העיר?

כמה זמן לוקח לנסוע משדה התעופה של אמסטרדם למרכז העיר?

כמה זמן לוקח לנסוע משדה התעופה של אמסטרדם למרכז העיר?

צרו איתנו קשר

סקירה כללית של נמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר

נמל התעופה של אמסטרדם הוא נמל התעופה הבינלאומי הראשי של הולנד והוא ממוקם כ-9 מייל (14.5 ק”מ) דרומית-מערבית למרכז העיר אמסטרדם. זוהי בחירה פופולרית עבור מטיילים שרוצים לחקור את העיר ואת האטרקציות הרבות שלה.

הנסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר היא קצרה יחסית, ונמשכת כ-20 דקות נסיעה ברכב. עם זאת, ישנן מספר דרכים שונות להגיע למרכז העיר, כולל תחבורה ציבורית, מוניות ורכבים להשכרה.

נושאים קשורים:

 

נסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר

נסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר היא בחירה פופולרית עבור מטיילים. הנסיעה אורכת כ-20 דקות והיא פשוטה יחסית, שכן יש מסלול ישיר משדה התעופה למרכז העיר.

המסלול מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר מסומן היטב וקל לעקוב אחריו. הנסיעה היא ברובה על הכביש המהיר A4, שהוא כביש אגרה. אגרת הנסיעה היא 6.50 אירו, אותה ניתן לשלם בתאי האגרה הממוקמים בשדה התעופה.

חניה במרכז העיר

לאחר שהגעתם למרכז העיר, ישנן מספר אפשרויות חניה זמינות. ישנם מספר חניונים ציבוריים הממוקמים במרכז העיר, אשר גובים תעריף שעתי. לחילופין, אתה יכול לחנות ברחוב, אבל זה בדרך כלל יקר יותר.

חניונים ציבוריים

חניונים ציבוריים ממוקמים ברחבי מרכז העיר ומציעים דרך משתלמת ונוחה להחנות את רכבכם. התעריף לשעה משתנה בהתאם לחניון, אך הוא בדרך כלל בסביבות 2.50 אירו לשעה.

חניה ברחוב

חניה ברחוב זמינה גם במרכז העיר, אך לרוב היא יקרה יותר מחניונים ציבוריים. התעריף משתנה בהתאם לאזור, אך הוא בדרך כלל בסביבות 3.50 אירו לשעה.

Park & Ride

מערכת Park & Ride היא אופציה פופולרית עבור מטיילים המעוניינים להחנות את רכבם ולהשתמש בתחבורה ציבורית כדי להגיע למרכז העיר. ישנם מספר מיקומי Park & Ride בקרבת שדה התעופה, המציעים דרך נוחה ונוחה להחנות את הרכב ולהגיע למרכז העיר.

מוֹנִית

מוניות זמינות גם מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר. הנסיעה אורכת כ-20 דקות ועולה כ-50 אירו. ניתן להזמין מוניות מראש או להגיע משדה התעופה.

טבלת זמני נסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר

אופן תחבורה זמן (דקות)
אוטו 20
מוֹנִית 20
תחבורה ציבורית 30

סיכום

נסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר היא בחירה פופולרית עבור מטיילים. הנסיעה אורכת כ-20 דקות ברכב והיא פשוטה יחסית. ישנן מספר דרכים שונות להגיע למרכז העיר, כולל תחבורה ציבורית, מוניות ורכבים להשכרה. האפשרות הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בתקציב שלך ובזמן העומד לרשותך.

למידע נוסף על נסיעה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר, אתה יכול לצפות בסרטון זה.

טיפים לנהיגה מנמל התעופה של אמסטרדם למרכז העיר

  • אפשר הרבה זמן לנסיעה שלך, מכיוון שהתנועה יכולה להיות כבדה בזמני שיא.
  • שימו לב למגבלות המהירות, שכן נהיגה במהירות מופרזת עלולה לגרור קנס.
  • בדוק את תחזית מזג האוויר לפני שאתה יוצא לדרך, מכיוון שמזג אוויר גרוע יכול להקשות על המסע.
  • היו מודעים לחיובי האגרה, מכיוון שהם יכולים להצטבר במהירות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן