דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן לוקח לנסוע משדה התעופה ברומא למרכז העיר?

כמה זמן לוקח לנסוע משדה התעופה ברומא למרכז העיר?

צרו איתנו קשר

למה לצפות בנסיעה משדה התעופה למרכז העיר

רומא היא יעד פופולרי למטיילים, ולעיר משרתים שני שדות תעופה בינלאומיים. בין אם אתם טסים לנמל התעופה לאונרדו דה וינצ'י-פיומיצ'ינו (FCO) או לנמל התעופה הבינלאומי צ'יאמפינו-GB Pastine (CIA), תצטרכו לעשות את המסע משדה התעופה למרכז העיר. בהתאם לשעה ביום ולמסלול שאתה לוקח, הנסיעה יכולה להימשך בין 30 דקות ליותר משעה.

נסיעה משדה התעופה פיומיצ'ינו למרכז העיר

נמל התעופה פיומיצ'ינו הוא הגדול מבין שני שדות התעופה, והוא ממוקם כ-19 מייל (31 ק"מ) דרומית-מערבית למרכז העיר. המסלול הישיר ביותר למרכז העיר הוא דרך הכביש המהיר A91. הנסיעה אורכת כ-30 דקות, תלוי בתנועה.

כבישי אגרה

נסיעה מנמל התעופה פיומיצ'ינו למרכז העיר מחייבת שימוש בכביש אגרה. האגרה עבור הכביש המהיר A91 הוא 6.50 אירו עבור מכוניות, ותאי האגרה מקבלים מזומן וכרטיסי אשראי. אם תרצו להימנע מהאגרה, תוכלו לנסוע בכביש המהיר SS1 האיטי יותר, שנמשך כשעה.

נסיעה משדה התעופה צ'יאמפינו למרכז העיר

נמל התעופה צ'יאמפינו ממוקם כ-8 מייל (13 ק"מ) דרומית מזרחית למרכז העיר. המסלול הישיר ביותר הוא דרך הכביש המהיר A90, והנסיעה אורכת כ-20 דקות, בהתאם לתנועה.

כבישי אגרה

נסיעה משדה התעופה צ'יאמפינו למרכז העיר מחייבת שימוש בכביש אגרה. האגרה עבור הכביש המהיר A90 הוא 3.50 אירו עבור מכוניות, ותאי האגרה מקבלים מזומן וכרטיסי אשראי. אם תרצו להימנע מהאגרה, תוכלו לנסוע בכביש המהיר SS7 האיטי יותר, שנמשך כ-40 דקות.

תחבורה ציבורית

אם אתה מעדיף לא לנסוע, אתה יכול לקחת תחבורה ציבורית משני שדות התעופה למרכז העיר. משדה התעופה פיומיצ'ינו תוכלו לקחת את הרכבת לאונרדו אקספרס, שאורכת כ-30 דקות ועולה 14 אירו. משדה התעופה צ'יאמפינו תוכלו לקחת את האוטובוס Terravision, שאורך כ-40 דקות ועולה 6 אירו.

טיפים לנסיעה בתחבורה ציבורית

כשנוסעים בתחבורה ציבורית משדה התעופה למרכז העיר, חשוב להיות מודעים לסביבתכם. הקפידו לשמור את התיקים שלכם קרוב אליכם, והימנעו מלשאת כמויות גדולות של מזומנים. בנוסף, הקפד לאמת את הכרטיס שלך לפני העלייה לרכבת או לאוטובוס.

סיכום

נסיעה משדה התעופה למרכז העיר ברומא היא נסיעה מהירה וקלה יחסית. בהתאם לשדה התעופה ולמסלול שאתה לוקח, הנסיעה יכולה להימשך בין 30 דקות ליותר משעה. אם אתה מעדיף לא לנסוע, אתה יכול לקחת תחבורה ציבורית משני שדות התעופה למרכז העיר. למידע נוסף, עיין בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן