דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן לוקח לביטוח הלאומי לאשר הגנת הריון?

כמה זמן לוקח לביטוח הלאומי לאשר הגנת הריון?

צרו איתנו קשר

מהי הגנה על הריון?

שמירת הריון היא הטבה שמעניקה הביטוח הלאומי לנשים עובדות. הוא נועד להגן על נשים מאיבוד מקום עבודתן עקב הריון או לידה. ההגנה חלה על כל הנשים המועסקות בבריטניה, ללא קשר ללאום או מעמד התושבות שלהן.

כמה זמן לוקח לביטוח הלאומי לאשר הגנת הריון?

הביטוח הלאומי יכול לקחת עד 12 שבועות לאשר שמירת הריון. הסיבה לכך היא שהיא צריכה לבדוק את הבקשה ולוודא שכל המידע הדרוש נמסר. כמו כן יש לבדוק שהמבקש עומד בקריטריונים להטבה.

מה אתה יכול לעשות כדי לזרז את התהליך?

ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לזרז את תהליך קבלת הגנת הריון שלך לאישור הביטוח הלאומי. ראשית, ודא שאתה מספק את כל המידע הדרוש בבקשה שלך. זה כולל את שמך, כתובתך, תאריך הלידה וכל מידע רפואי שעשוי להיות לך. שנית, הקפד להגיש את הבקשה שלך בהקדם האפשרי. ככל שתקדימו להגיש את הבקשה, כך היא תטופל מהר יותר.

מה קורה לאחר שהביטוח הלאומי מאשר הגנת הריון?

לאחר שהביטוח הלאומי יאשר את שמירת ההריון שלך, תהיי זכאית להטבות מסוימות. זה כולל חופשת לידה, חופשת לידה והטבות נוספות הקשורות להריון ולידה. אתה גם תהיה זכאי לדמי מחלה סטטוטוריים, שהם תשלום שבועי של עד 95.85 פאונד.

מה ההבדל בין דמי לידה סטטוטוריים לדמי לידה?

דמי לידה סטטוטוריים הם תשלום שניתן על ידי הביטוח הלאומי לנשים עובדות בהריון או שילדו לאחרונה. הוא משולם עד 39 שבועות ומשולם בדרך כלל בשיעור זהה למשכורת הרגילה שלך. דמי לידה הם תשלום שניתן על ידי הממשלה למי שאינה זכאית לדמי לידה כחוק. הוא משולם עד 39 שבועות ומשולם לרוב בשיעור נמוך יותר מדמי לידה סטטוטוריים.

מהן דרישות הזכאות להגנה על הריון?

על מנת להיות זכאית להגנת הריון, עליך להיות מועסקת בבריטניה ולהיות מועסקת לפחות 26 שבועות ב-15 השבועות שלפני תחילת חופשת הלידה שלך. כמו כן, עליך להרוויח לפחות 116 פאונד לשבוע ב-8 השבועות שלפני תחילת חופשת הלידה שלך. בנוסף, עליך לשלם דמי ביטוח לאומי לפחות ב-13 מתוך 66 השבועות שלפני תחילת חופשת הלידה.

אילו יתרונות נוספים זמינים לנשים עובדות?

בנוסף להגנה על הריון, קיימות מספר הטבות נוספות הזמינות לנשים עובדות. אלה כוללים דמי מחלה כחוק, דמי לידה וחופשת הורות. בנוסף, ישנן מספר נקודות זיכוי מס ותמיכה כספית אחרת הזמינה לנשים עובדות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן