דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן לא לשטוף לאחר החלקה יפנית?

כמה זמן לא לשטוף לאחר החלקה יפנית?

צרו איתנו קשר

מה זה החלקה יפנית?

החלקה יפנית הוא טיפול החלקת שיער פופולרי המשמש להפחתת קרזול ותלתלים בשיער. זוהי צורה של החלקת שיער הנעשית באמצעות שילוב של כימיקלים וחום. הטיפול משמש ליצירת מראה חלק ומלוטש יותר שיכול להחזיק מעמד עד שישה חודשים.

כמה זמן אתה צריך לחכות כדי לשטוף את השיער שלך לאחר החלקה יפנית?

חשוב להמתין לפחות 48 שעות לאחר טיפול ההחלקה היפנית לפני שטיפת השיער. זאת על מנת לאפשר לכימיקלים ולחום להתקבע במלואו בשיער. אם תחפוף את השיער מוקדם מדי, אתה עלול להסתכן בפגיעה בשיער ובביטול השפעות הטיפול.

כמו כן, חשוב להשתמש בשמפו ומרכך ללא סולפט בעת שטיפת השיער לאחר הטיפול. סולפטים יכולים להסיר מהשיער את השמנים הטבעיים שלו ויכולים לגרום לטיפול להתפרק מהר יותר.

טיפים לטיפול בשיער לאחר החלקה יפנית

בנוסף להמתנה של 48 שעות לפני שטיפת השיער, יש עוד כמה טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי להבטיח שהשיער שלכם יישאר בריא לאחר טיפול ההחלקה היפנית.

הימנע מעיצוב חום

חשוב להימנע מעיצוב חום לפחות 48 שעות לאחר הטיפול. זה כולל ייבוש מכה, גיהוץ שטוח וסלסול. עיצוב בחום עלול לגרום נזק לשיער ויכול לבטל את השפעות הטיפול.

השתמש במסכת לחות

שימוש במסכת לחות פעם בשבוע יכול לעזור לשמור על שיער בריא ולחות. זה יעזור לשמור על ההשפעות של הטיפול במקומן ויעזור לשמור על מראה השיער שלך חלק וחלק.

השתמש במגן חום

אם בכל זאת החלטת להשתמש בעיצוב חום על השיער שלך, חשוב להשתמש בחומר מגן מפני חום. זה יעזור להגן על השיער שלך מפני נזקי חום ויעזור לשמור על השפעות הטיפול במקום.

סיכום

החלקה יפנית היא דרך מצוינת לקבל שיער חלק וחלק, אך חשוב להקפיד על טיפול נאות בשיער לאחר הטיפול. הקפידו להמתין לפחות 48 שעות לפני שטיפת השיער ולהשתמש בשמפו ומרכך ללא סולפט. בנוסף, הימנע מעיצוב חום והשתמש במסכת לחות ובמגן חום כדי לשמור על מראה השיער שלך בריא וחלק.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן