דף הבית » מה ההבדל » כמה זמן לאפות חזה עוף בתנור

כמה זמן לאפות חזה עוף בתנור

צרו איתנו קשר

כמה זמן לאפות חזה עוף בתנור

מה אתה צריך כדי לאפות חזה עוף בתנור

אפיית חזה עוף בתנור היא דרך פשוטה וטעימה להכין ארוחה. כל מה שאתה צריך זה כמה מרכיבים בסיסיים וכמה דקות של זמן הכנה. הנה מה שתצטרך כדי להתחיל:

  • חזה עוף
  • מלח ופלפל
  • שמן זית או חמאה
  • צלחת אפייה

איך מכינים את חזה העוף

לפני שתוכלו לאפות את חזה העוף, תצטרכו להכין אותם. התחל בחימום מראש של התנור ל-375 מעלות צלזיוס. לאחר מכן, שוטפים את חזה העוף ומייבשים אותם עם נייר סופג. מניחים את חזה העוף בתבנית אפייה ומתבלים אותם במלח ופלפל. לבסוף מטפטפים את חזה העוף בשמן זית או חמאה.

שלב אופציונלי: השריית חזה העוף

אם תרצו להוסיף עוד טעם לחזה העוף, תוכלו להשרות אותם. לשם כך, שלבו את מרכיבי המרינדה האהובים עליכם בקערה. מניחים את חזה העוף במרינדה ומניחים להם לשבת לפחות 30 דקות.

שלב אופציונלי: מלית את חזה העוף

אם תרצו למלא את חזה העוף, תוכלו לעשות זאת לפני האפייה. כדי למלא את חזה העוף, חתכו כיס לכל אחד מהם ומלאו אותו במרכיבי המלית האהובים עליכם.

כמה זמן לאפות חזה עוף בתנור

לאחר הכנת חזה העוף, ניתן לאפות אותם בתנור. זמן הבישול ישתנה בהתאם לגודל חזה העוף. בדרך כלל, חזה עוף 4 אונקיות ייקח בערך 20 דקות לאפייה בתנור. חזה עוף 6 אונקיות ייקח בערך 25 דקות לאפייה.

בודקת את מידת העשייה

כדי לבדוק אם חזה העוף עשוי, הכניסו מדחום בשר לחלק העבה ביותר של חזה העוף. הטמפרטורה הפנימית צריכה להיות 165°F. אם חזה העוף לא מוכן, המשיכו לאפות אותם עוד כמה דקות.

מניחים את חזה העוף

לאחר האפייה של חזה העוף, מוציאים אותם מהתנור ונותנים להם לנוח 5 דקות לפני ההגשה. זה יאפשר למיצים להתפזר מחדש בכל חזה העוף, וכתוצאה מכך תוצאות עסיסיות וטעימות.

שאלות ותשובות

האם אפשר לאפות חזה עוף קפוא?

כן, אפשר לאפות חזה עוף קפוא בתנור. עם זאת, זמן הבישול יהיה ארוך יותר. חזה עוף קפוא 4 אונקיות ייקח בערך 30 דקות לאפייה בתנור. חזה עוף קפוא 6 אונקיות ייקח בערך 35 דקות לאפייה.

האם אני יכול לאפות חזה עוף ללא עצמות?

כן, אתה יכול לאפות חזה עוף ללא עצמות בתנור. זמן הבישול יהיה זהה לזה של חזה עוף עם עצם.

האם אני יכול לאפות חזה עוף בטמפרטורה גבוהה יותר?

כן, אפשר לאפות חזה עוף בטמפרטורה גבוהה יותר. עם זאת, זמן הבישול יהיה קצר יותר. חזה עוף 4 אונקיות ייקח בערך 15 דקות לאפות ב-400 מעלות צלזיוס. חזה עוף 6 אונקיות ייקח בערך 20 דקות לאפות ב-400 מעלות פרנהייט.

סיכום

אפיית חזה עוף בתנור היא דרך פשוטה וטעימה להכין ארוחה. כל מה שאתה צריך זה כמה מרכיבים בסיסיים וכמה דקות של זמן הכנה. כדי לאפות את חזה העוף, מחממים את התנור ל-375 מעלות צלזיוס ומתבלים את חזה העוף במלח ופלפל. אופים את חזה העוף במשך 20 דקות (עבור חזה עוף 4 אונקיות) או 25 דקות (עבור חזה עוף 6 אונקיות). כדי לבדוק אם חזה העוף עשוי, הכניסו מדחום בשר לחלק העבה ביותר של חזה העוף. הטמפרטורה הפנימית צריכה להיות 165°F. לאחר האפייה של חזה העוף, מוציאים אותם מהתנור ונותנים להם לנוח 5 דקות לפני ההגשה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן