דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן לאחר טיפול בלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש?

כמה זמן לאחר טיפול בלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש?

כמה זמן לאחר טיפול בלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש?

צרו איתנו קשר

מהו טיפול בלייזר?

טיפולי לייזר הם דרך פופולרית לשפר את מראה העור שלך. ניתן להשתמש בהם כדי להפחית קמטים, צלקות אקנה ונזקי שמש. טיפולי לייזר יכולים גם לעזור ליישר את גוון העור ומרקם. הלייזר פועל על ידי מיקוד הפיגמנט בעור ופירוקו. זה עוזר להפחית את המראה של קמטים, צלקות וסימני הזדקנות אחרים.

כמה זמן לאחר טיפול בלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש?

חשוב לדעת כמה זמן לאחר טיפול הלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש. הסיבה לכך היא שהלייזר יכול להפוך את העור שלך לרגיש יותר לקרני השמש. אם עברת טיפול לייזר, כדאי להימנע מחשיפה לשמש לפחות שבועיים. זה אומר שעליך ללבוש קרם הגנה עם מקדם הגנה של 30 ומעלה ולהתכסות בבגדים כשאתה בחוץ. כדאי גם להימנע ממיטות שיזוף, מכיוון שקרני ה-UV עלולות להזיק לעור שלך.

מדוע חשיפה לשמש מסוכנת לאחר טיפול בלייזר?

חשיפה לשמש עלולה להיות מסוכנת לאחר טיפול בלייזר מכיוון שהיא עלולה לגרום להיפרפיגמנטציה. זה כאשר העור נעשה כהה יותר באזורים מסוימים עקב עלייה בייצור המלנין. היפרפיגמנטציה יכולה להיות קבועה ולכן חשוב להימנע מחשיפה לשמש לאחר טיפול בלייזר.

איך אתה יכול להגן על העור שלך לאחר טיפול בלייזר?

הדרך הטובה ביותר להגן על העור שלך לאחר טיפול בלייזר היא ללבוש קרם הגנה עם מקדם הגנה של 30 ומעלה. כדאי גם ללבוש ביגוד מגן, כמו כובע ומשקפי שמש, כשאתה בחוץ. כדאי גם להימנע ממיטות שיזוף ולהישאר מחוץ לשמש בשעות השיא (10:00-16:00).

מהם היתרונות של טיפול בלייזר?

ניתן להשתמש בטיפולי לייזר להפחתת קמטים, צלקות אקנה ונזקי שמש. הם יכולים גם לעזור ליישר את גוון העור ומרקם. גם טיפולי הלייזר אינם פולשניים ולכן אין השבתה וניתן לראות את התוצאות מיד.

סיכום

טיפולי לייזר יכולים להיות דרך מצוינת לשפר את מראה העור שלך. אבל חשוב לדעת כמה זמן לאחר טיפול הלייזר כדאי להימנע מחשיפה לשמש. יש להימנע מחשיפה לשמש לפחות שבועיים לאחר טיפול לייזר ולהשתמש בקרם הגנה עם מקדם הגנה של 30 ומעלה. כדאי גם ללבוש ביגוד מגן ולהימנע ממיטות שיזוף. למידע נוסף, צפה בסרטון זה ביוטיוב .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן