דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן יכול לצאת חלב אם שאוב?

כמה זמן יכול לצאת חלב אם שאוב?

כמה זמן יכול לצאת חלב אם שאוב?

צרו איתנו קשר

כמה זמן יכול לצאת חלב אם שאוב?

חלב אם שאוב הוא מקור תזונה חשוב לתינוקך. חשוב להבין את ההנחיות לאחסון ושימוש בחלב אם וכמה זמן ניתן להשאיר אותו בבטחה בחוץ.

נושאים קשורים:

 

כמה זמן אפשר להשאיר חלב אם בחוץ?

על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), ניתן להשאיר חלב אם בטמפרטורת החדר עד ארבע שעות. לאחר ארבע שעות יש לזרוק את החלב. אם טמפרטורת החדר גבוהה מ-90 מעלות צלזיוס, אסור להשאיר את החלב בחוץ יותר משעה אחת.

אחסון חלב אם

אם דחסתם חלב שאינכם מתכננים להשתמש בו מיד, יש לאחסן אותו במקרר או במקפיא. ניתן לשמור חלב אם במקרר עד ארבעה ימים. ניתן גם לשמור במקפיא עד שישה חודשים. בעת אחסון חלב אם, חשוב לסמן את המיכל עם התאריך שבו התבטא. זה יעזור לך לעקוב אחרי כמה זמן החלב נשמר.

הפשרה וחימום חלב אם

אם אתה משתמש בחלב אם קפוא, יש להפשיר אותו במקרר או תחת מים זורמים קרירים. לאחר הפשרה, יש להשתמש בו תוך 24 שעות. אם אתה צריך לחמם את החלב, זה צריך להיעשות על ידי הנחת המיכל בקערה עם מים חמימים. אין להשתמש במיקרוגל כדי לחמם חלב אם, מכיוון שהדבר עלול להרוס חומרים מזינים חשובים.

שימוש בטוח בחלב אם

כשמשתמשים בחלב אם, חשוב להשתמש בו תוך שעתיים מרגע היציאה מהמקרר או המקפיא. אם החלב הושאר בחוץ בטמפרטורת החדר במשך יותר מארבע שעות, יש לזרוק אותו. אם אתה משתמש בבקבוק כדי להאכיל את תינוקך, חשוב להשליך את כל החלב שנשאר בבקבוק לאחר ההאכלה. הסיבה לכך היא שחיידקים יכולים לגדול בחלב אם הוא נשאר בבקבוק זמן רב מדי.

טיפים לאחסון ושימוש בחלב אם

  • סמן את המיכל בתאריך שבו הוא הובע.
  • להפשיר חלב אם קפוא במקרר או תחת מים זורמים קרירים.
  • אין להשתמש במיקרוגל כדי לחמם חלב אם.
  • השלך את כל החלב שנותר בבקבוק לאחר ההאכלה.
  • השלך חלב אם שהושאר בחוץ בטמפרטורת החדר במשך יותר מארבע שעות.

חלב אם הוא מקור תזונה חשוב לתינוקך. חשוב להבין את ההנחיות לאחסון ושימוש בחלב אם וכמה זמן ניתן להשאיר אותו בבטחה בחוץ. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן