דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן טיסה מישראל לרומא?

כמה זמן טיסה מישראל לרומא?

צרו איתנו קשר

כמה זמן טיסה מישראל לרומא?

סקירה כללית של זמן הטיסה מישראל לרומא

נסיעה מישראל לרומא היא מסלול פופולרי בקרב מטיילים רבים. זמן הטיסה מישראל לרומא הוא כשלוש שעות וארבעים וחמש דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול הנסיעה. ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מישראל לרומא, וכן כמה חברות המציעות טיסות המשך עם עצירות ביניים בערים אחרות.

חברות תעופה ומסלולים

ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מישראל לרומא. חברות התעופה הפופולריות ביותר הן אל על, אליטליה וטורקיש איירליינס. אל על מציעה טיסות ישירות מתל אביב לרומא, ואילו אליטליה וטורקיש איירליינס מציעות טיסות ישירות מנמל התעופה בן גוריון לרומא. בנוסף לטיסות ישירות, ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות המשך עם עצירות ביניים בערים אחרות. חברות תעופה אלו כוללות את אייר פראנס, KLM ולופטהנזה. אייר פראנס מציעה טיסות המשך מתל אביב לרומא עם עצירת ביניים בפריז, בעוד KLM ולופטהנזה מציעות טיסות המשך מתל אביב לרומא עם עצירת ביניים באמסטרדם ובפרנקפורט, בהתאמה.

השוואה מהירה

חֶברַת תְעוּפָה מַסלוּל זמן טיסה
אל על תל אביב עד רומא 3 שעות, 45 דקות
אליטליה נמל התעופה בן גוריון לרומא 3 שעות, 45 דקות
טורקיש איירליינס נמל התעופה בן גוריון לרומא 3 שעות, 45 דקות
אייר פראנס תל אביב לרומא עם עצירת ביניים בפריז 5 שעות, 15 דקות
KLM תל אביב לרומא עם עצירת ביניים באמסטרדם 5 שעות, 30 דקות
לופטהנזה תל אביב לרומא עם עצירת ביניים בפרנקפורט 5 שעות, 30 דקות

בבחירת טיסה מישראל לרומא, חשוב לקחת בחשבון את חברת התעופה, המסלול וזמן הטיסה. טיסות ישירות הן האפשרות המהירה ביותר, עם זמן טיסה של שלוש שעות וארבעים וחמש דקות. טיסות המשך עם עצירות ביניים זמינות גם בערים אחרות, עם זמן טיסה של חמש שעות וחמש עשרה דקות עד חמש שעות ושלושים דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול שנלקח.

שאלות ותשובות

האם יש טיסות ללא עצירות מישראל לרומא?

כן, ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מישראל לרומא. חברות התעופה הפופולריות ביותר הן אל על, אליטליה וטורקיש איירליינס.

מהו זמן הטיסה מישראל לרומא?

זמן הטיסה מישראל לרומא הוא כשלוש שעות וארבעים וחמש דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול הנסיעה.

האם יש טיסות המשך מישראל לרומא?

כן, ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות המשך עם עצירות ביניים בערים אחרות. חברות תעופה אלו כוללות את אייר פראנס, KLM ולופטהנזה.

סיכום

נסיעה מישראל לרומא היא מסלול פופולרי בקרב מטיילים רבים. זמן הטיסה מישראל לרומא הוא כשלוש שעות וארבעים וחמש דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול הנסיעה. ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות מישראל לרומא, וכן כמה חברות המציעות טיסות המשך עם עצירות ביניים בערים אחרות. בבחירת טיסה מישראל לרומא, חשוב לקחת בחשבון את חברת התעופה, המסלול וזמן הטיסה. טיסות ישירות הן האפשרות המהירה ביותר, עם זמן טיסה של שלוש שעות וארבעים וחמש דקות. טיסות המשך עם עצירות ביניים זמינות גם בערים אחרות, עם זמן טיסה של חמש שעות וחמש עשרה דקות עד חמש שעות ושלושים דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול שנלקח.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן