דף הבית » אנציקלופדיה » טוס ללא הפסקה מישראל לניו יורק! מה אורך הטיסה?

טוס ללא הפסקה מישראל לניו יורק! מה אורך הטיסה?

צרו איתנו קשר

זמני טיסה מישראל לניו יורק

טיסה מישראל לניו יורק היא מסע ארוך, אבל אפשר לעשות את הטיול ביום אחד. זמן הטיסה מישראל לניו יורק הוא כ-11 שעות ו-40 דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול הנסיעה. המסלול הישיר ביותר הוא מתל אביב לנמל התעופה הבינלאומי ג'ון פ. קנדי בניו יורק.

גורמים המשפיעים על זמני הטיסה

זמן הטיסה מישראל לניו יורק יכול להשתנות בהתאם לכמה גורמים. הגורם החשוב ביותר הוא חברת התעופה שנבחרה למסע. חברות תעופה מסוימות מציעות טיסות ישירות, בעוד שלאחרות עשויות להיות מספר עצירות בדרך. זה יכול להוסיף מספר שעות לזמן הטיסה הכולל. בנוסף, השעה ביום והעונה יכולים להשפיע על זמן הטיסה.

מרחקי טיסה מישראל לניו יורק

המרחק הכולל מישראל לניו יורק הוא בערך 5,400 מיילים. זהו מרחק ארוך, ולוקח זמן לא מבוטל לכסות אותו. המרחק המדויק תלוי במסלול שנלקח, מכיוון שחברות תעופה מסוימות עשויות לבחור לקחת מסלול מעט ארוך יותר כדי להימנע מהגבלות מסוימות של המרחב האווירי.

חברות התעופה הטובות ביותר למסע

ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות מישראל לניו יורק. חברות התעופה הפופולריות ביותר עבור קו זה הן אל על, יונייטד איירליינס ודלתא. כל שלוש חברות התעופה הללו מציעות טיסות ישירות מתל אביב לניו יורק. בנוסף, חברות תעופה אלו מציעות מחירים תחרותיים ושירות לקוחות טוב.

סיכום

טיסה מישראל לניו יורק היא מסע ארוך, אבל אפשר לעשות את הטיול ביום אחד. זמן הטיסה מישראל לניו יורק הוא כ-11 שעות ו-40 דקות, תלוי בחברת התעופה ובמסלול הנסיעה. חברות התעופה הפופולריות ביותר עבור קו זה הן אל על, יונייטד איירליינס ודלתא. בנוסף, המרחק הכולל מישראל לניו יורק הוא בערך 5,400 מיילים. למידע נוסף, בדוק את החיפוש הזה ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן