דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן טיסה לריו דה ז’נרו?

כמה זמן טיסה לריו דה ז'נרו?

צרו איתנו קשר

זמן טיסה לריו דה ז'נרו

ריו דה ז'נרו היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בברזיל. הוא ידוע בחופים המדהימים שלו, בחיי הלילה התוססים ובנופים המדהימים של העיר. אם אתם מתכננים טיול לריו דה ז'נרו, אולי אתם תוהים כמה זמן ייקח להגיע לשם. זמן הטיסה לריו דה ז'נרו תלוי בחברת התעופה ובסוג הטיסה שתבחרו.

נושאים קשורים:

 

טיסות ישירות לריו דה ז'נרו

אם אתם מחפשים טיסה ישירה לריו דה ז'נרו, ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות ישירות. זמן הטיסה לטיסות ישירות לריו דה ז'נרו הוא בדרך כלל בסביבות 10 שעות. חברות התעופה הפופולריות ביותר שמציעות טיסות ישירות לריו דה ז'נרו הן LATAM, American Airlines ו-United Airlines.

LATAM

LATAM היא חברת תעופה באמריקה הלטינית המציעה טיסות ישירות לריו דה ז'נרו ממספר ערים בארצות הברית. זמן הטיסה ממיאמי לריו דה ז'נרו הוא 10 שעות ו-15 דקות. זמן הטיסה מניו יורק לריו דה ז'נרו הוא 11 שעות ו-20 דקות.

אמריקן איירליינס

אמריקן איירליינס היא אחת מחברות התעופה הגדולות בארצות הברית ומציעה טיסות ישירות לריו דה ז'נרו ממספר ערים. זמן הטיסה ממיאמי לריו דה ז'נרו הוא 10 שעות ו-10 דקות. זמן הטיסה מניו יורק לריו דה ז'נרו הוא 11 שעות ו-15 דקות.

יונייטד – איירליינס

יונייטד איירליינס היא חברת תעופה גדולה נוספת בארצות הברית ומציעה טיסות ישירות לריו דה ז'נרו ממספר ערים. זמן הטיסה ממיאמי לריו דה ז'נרו הוא 10 שעות ו-5 דקות. זמן הטיסה מניו יורק לריו דה ז'נרו הוא 11 שעות ו-10 דקות.

טיסות המשך לריו דה ז'נרו

אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר, תוכלו גם לבחור לקחת טיסת המשך לריו דה ז'נרו. טיסות המשך בדרך כלל זולות יותר מטיסות ישירות, אך זמן הטיסה לרוב ארוך יותר. זמן הטיסה לטיסות המשך לריו דה ז'נרו הוא בדרך כלל בסביבות 12-15 שעות.

חברות התעופה הפופולריות ביותר שמציעות טיסות המשך לריו דה ז'נרו הן LATAM, American Airlines ו-United Airlines. זמן הטיסה ממיאמי לריו דה ז'נרו הוא 12 שעות ו-20 דקות. זמן הטיסה מניו יורק לריו דה ז'נרו הוא 13 שעות ו-25 דקות.

סיכום זמני טיסה

חֶברַת תְעוּפָה סוג טיסה זמן טיסה (שעות)
LATAM ישיר 10:15
אמריקן איירליינס ישיר 11:15
יונייטד – איירליינס ישיר 11:10
LATAM מְקַשֵׁר 12:20
אמריקן איירליינס מְקַשֵׁר 13:25
יונייטד – איירליינס מְקַשֵׁר 13:20

כאשר מתכננים את הטיול לריו דה ז'נרו, חשוב לקחת בחשבון את זמן הטיסה ואת סוג הטיסה שתבחרו. טיסות ישירות בדרך כלל יקרות יותר אבל יביאו אותך ליעד שלך מהר יותר. טיסות המשך בדרך כלל זולות יותר אך ייקח יותר זמן להגיע ליעד.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן