דף הבית » למה אסור » כמה זמן הנסיעה ממרקש לקזבלנקה?

כמה זמן הנסיעה ממרקש לקזבלנקה?

צרו איתנו קשר

כמה זמן הנסיעה ממרקש לקזבלנקה?

סקירה כללית של הנסיעה ממרקש לקזבלנקה

הנסיעה ממרקש לקזבלנקה היא קצרה יחסית, ונמשכת קצת יותר משלוש שעות. המסלול הוא ירי ישר במורד הכביש המהיר N8, העובר דרך הערים אל ג'דידה, סאפי ואל אואלידיה. בדרך תעברו דרך כמה נופים מדהימים, כולל הרי האטלס וקו החוף האטלנטי.

למה לצפות בכונן

הנסיעה ממרקש לקזבלנקה היא פשוטה יחסית, עם מעט פניות או עקיפות. הכביש המהיר N8 הוא כביש דו מסלולי שמתוחזק היטב וקל יחסית לניווט. המהירות המותרת היא בדרך כלל בסביבות ה-90 קמ"ש, אך עליכם להיות מודעים לכך שיש מדי פעם מלכודות מהירות המוגדרות על ידי המשטרה. הנוף לאורך הדרך מדהים, כאשר הרי האטלס מספקים רקע דרמטי. תעברו גם דרך כמה מעיירות החוף היפות ביותר של מרוקו, כמו אל ג'דידה, סאפי ואל אואלידיה.

עוצרים בדרך

אם אתם מחפשים לעשות כמה עצירות בדרך, יש הרבה אפשרויות. העיירה אל ג'דידה היא מקום מצוין לעצור בו לארוחת צהריים, עם שפע של מסעדות המגישות מאכלים מהמטבח המרוקאי המסורתי. גם העיירה סאפי שווה ביקור, עם החופים היפים והמבצר ההיסטורי שלה.

דברים שכדאי לזכור

בנסיעה ממרקש לקזבלנקה, חשוב לזכור כמה דברים. ראשית, הקפד למלא את המיכל שלך לפני שאתה עוזב, שכן תחנות דלק יכולות להיות מעטות. שנית, שימו לב כי ידוע שהמשטרה מציבה מלכודות מהירות ולכן עדיף להקפיד על המהירות המותרת. לבסוף, שימו לב שהכבישים יכולים להיות עמוסים למדי, ולכן עדיף להשאיר הרבה זמן לנסיעה שלכם.

סיכום

הנסיעה ממרקש לקזבלנקה היא קצרה יחסית, ונמשכת קצת יותר משלוש שעות. המסלול הוא ירי ישר במורד הכביש המהיר N8, העובר דרך הערים אל ג'דידה, סאפי ואל אואלידיה. בדרך תעברו דרך כמה נופים מדהימים, כולל הרי האטלס וקו החוף האטלנטי. אם אתם מחפשים לעשות כמה עצירות בדרך, יש הרבה אפשרויות. רק זכור למלא את המיכל שלך לפני שאתה עוזב, היה מודע למלכודות המהירות, והשאיר הרבה זמן למסע שלך. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן