דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן הנסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג?

כמה זמן הנסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג?

כמה זמן הנסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג?

צרו איתנו קשר

נסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג

הנסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג היא מסלול פופולרי למטיילים. זוהי אחת מנסיעות הרכבת היפות בעולם, עם נופים מדהימים של הכפר הרוסי. הנסיעה אורכת כארבע וחצי שעות, וישנן מספר מחלקות שונות של רכבות זמינות.

סוגי רכבות

ישנם שלושה סוגי רכבות זמינים במסלול ממוסקבה לסנט פטרסבורג. הבסיסית ביותר היא ה-Sapsan, רכבת מהירה שאורכת כארבע וחצי שעות. זוהי האפשרות הנוחה ביותר, עם מיזוג אוויר, שקעי חשמל ואינטרנט אלחוטי חינם. ל-Sapsan יש גם מכונית למסעדה, שבה תוכלו לקנות אוכל ושתייה.

האפשרות השנייה היא ה-Lastochka, רכבת קצת יותר איטית שאורכת כחמש וחצי שעות. זו האפשרות הזולה ביותר, אבל היא עדיין נוחה, עם מיזוג אוויר ושקעי חשמל. ל-Lastochka יש גם מכונית מסעדה, אבל היא לא מצוידת כמו ה-Sapsan.

האפשרות השלישית היא Elektrichka, רכבת אזורית איטית שאורכת כשבע שעות. זוהי האפשרות הפחות נוחה, ללא מיזוג אוויר או שקעי חשמל. עם זאת, זו האפשרות הזולה ביותר, וזו דרך מצוינת לראות את הכפר הרוסי.

משך המסע

משך הנסיעה ממוסקבה לסנט פטרסבורג תלוי בסוג הרכבת שאתה לוקח. ה-Sapsan היא האפשרות המהירה ביותר, והיא אורכת כארבע וחצי שעות. ה-Lastochka לוקח בערך חמש וחצי שעות, וה-Elektrichka לוקח בערך שבע שעות.

עלות כרטיסים

עלות הכרטיסים לרכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג תלויה בסוג הרכבת שאתה לוקח. ה-Sapsan היא האפשרות היקרה ביותר, עם כרטיסים שמתחילים בסביבות 70$. ה-Lastochka היא האפשרות הזולה ביותר, עם כרטיסים שמתחילים בסביבות 30$. ה-Elektrichka היא האפשרות הזולה ביותר, עם כרטיסים שמתחילים בסביבות 20$.

סיכום נסיעה ברכבת

סוג רכבת מֶשֶׁך עֲלוּת
ספסאן 4.5 שעות $70+
לאסטוצ'קה 5.5 שעות $30+
אלקטיצ'קה 7 שעות $20+

הנסיעה ברכבת ממוסקבה לסנט פטרסבורג היא מסלול פופולרי למטיילים. ישנם שלושה סוגי רכבות זמינים, ה-Sapsan, ה-Lastochka וה-Elektrichka. ה-Sapsan היא האפשרות המהירה ביותר, ונמשכת כארבע וחצי שעות, בעוד שה-Lastochka ו-Elektrichka אורכות כחמש וחצי שעות ושבע שעות בהתאמה. ה-Sapsan היא האופציה היקרה ביותר, עם כרטיסים שמתחילים בסביבות 70$, בעוד שה-Lastochka ו-Elektrichka זולים יותר, עם כרטיסים שמתחילים בסביבות 30$ ו-20$ בהתאמה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן