דף הבית » חדש » כמה זמן הטיסה מתל אביב לסוצ'י?

כמה זמן הטיסה מתל אביב לסוצ'י?

צרו איתנו קשר

זמני טיסה מתל אביב לסוצ'י

הטיסה מתל אביב לסוצ'י, רוסיה, היא ארוכה. תלוי באיזו חברת תעופה תבחר, הטיסה יכולה להימשך בין ארבע לשש שעות. ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות מתל אביב לסוצ'י, ביניהן Aeroflot, Ural Airlines ו-S7 Airlines.

אירופלוט

אירופלוט היא חברת התעופה הרוסית הגדולה ביותר ומציעה טיסות מתל אביב לסוצ'י. זמן הטיסה הוא כחמש שעות ו-10 דקות, ועלות כרטיס לכיוון אחד היא בסביבות 200$. Aeroflot מציעה גם אפשרות למחלקת עסקים, שיכולה לעלות עד 500 דולר.

אוראל איירליינס

אוראל איירליינס היא חברת תעופה רוסית המציעה טיסות מתל אביב לסוצ'י. זמן הטיסה הוא כארבע שעות ו-45 דקות, ועלות כרטיס לכיוון אחד היא בסביבות 150$. אורל איירליינס מציעה גם אפשרות למחלקת עסקים, שעלותה יכולה להגיע עד 400 דולר.

S7 איירליינס

S7 איירליינס היא חברת תעופה רוסית המציעה טיסות מתל אביב לסוצ'י. זמן הטיסה הוא כשש שעות, ועלות כרטיס לכיוון אחד היא בסביבות 200$. S7 Airlines מציעה גם אפשרות למחלקת עסקים, שעלותה יכולה להגיע עד 600 דולר.

לא משנה באיזו חברת תעופה תבחרו, צפויה לכם טיסה ארוכה מתל אביב לסוצ'י. עם זאת, זמני הטיסה והעלויות עשויים להשתנות בהתאם לחברת התעופה שתבחרו. כדי ללמוד עוד על חברות התעופה השונות וזמני הטיסה והעלויות שלהן, תוכל לצפות בסרטונים על הנושא ב-YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן