דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

צרו איתנו קשר

מהי ויזת תייר?

אשרת תייר היא מסמך המאפשר לאזרח זר להיכנס לארצות הברית לפרק זמן מוגבל. הוא מונפק בדרך כלל לתקופה של שישה חודשים, אך ניתן להאריך אותו בנסיבות מסוימות. אשרות תייר מונפקות למי שמבקר בארצות הברית מסיבות פנאי, עסקים או רפואיות.

נושאים קשורים:

 

כמה זמן אתה יכול להישאר בארצות הברית עם ויזת תייר?

משך הזמן בו תוכלו לשהות בארצות הברית עם ויזת תייר תלוי בסוג הויזה שיש לכם. רוב אשרות התייר ניתנות לתקופה של שישה חודשים. עם זאת, חלק מהוויזות עשויות להיות מונפקות לפרק זמן קצר יותר או ארוך יותר.

הארכת שהותך

אם ברצונך לשהות בארה”ב יותר מתקופת הזמן המצוינת באשרת התייר שלך, ייתכן שתוכל להאריך את שהייתך. לשם כך, עליך להגיש בקשה לשירותי האזרחות וההגירה של ארצות הברית (USCIS). עליך לספק הוכחה לכך שיש לך סיבה מוצדקת להארכת שהייתך, כגון הצעת עבודה או מקרה חירום רפואי.

עוזבים את ארצות הברית

חשוב לזכור שעליכם לעזוב את ארצות הברית לפני שפג תוקפו של אשרת התייר שלכם. אם לא תעשה זאת, אתה עלול להיות חשוף לגירוש ועונשים אחרים. אתה יכול לבדוק את תאריך התפוגה של הויזה שלך על ידי ביקור באתר USCIS.

כניסה מחודשת לארצות הברית

אם ברצונך להיכנס שוב לארצות הברית לאחר שפג תוקפו של אשרת התייר שלך, עליך להגיש בקשה לויזה חדשה. ייתכן גם שתידרש לספק הוכחה לכך שיש לך סיבה מוצדקת לכניסה מחדש לארץ. זה יכול לכלול הצעת עבודה, הזמנה לפגישה עסקית או מקרה חירום רפואי.

ויזות תייר הן דרך מצוינת לבקר בארצות הברית לפרק זמן קצר. אבל חשוב לזכור שעליך לעזוב את המדינה לפני תום תוקף הויזה שלך וייתכן שתצטרך להגיש בקשה לויזה חדשה אם ברצונך להיכנס שוב לארה”ב.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן