דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן אפשר לשמור עוף טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור עוף טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור עוף טרי במקרר?

צרו איתנו קשר

כמה זמן אפשר לשמור עוף טרי במקרר?

עוף הוא חלבון רב תכליתי וטעים שניתן להשתמש בו במגוון מנות. עם זאת, חשוב לדעת כמה זמן אפשר לשמור עוף טרי במקרר, כדי שלא יתקלקל. הנה מה שאתה צריך לדעת על אחסון עוף טרי במקרר.

כמה זמן אפשר לאחסן עוף טרי במקרר?

עוף טרי יכול להישמר במקרר עד יומיים. חשוב לשמור את העוף באריזתו המקורית ולאחסן אותו בחלק הקר ביותר של המקרר. חשוב גם להרחיק את העוף ממאכלים אחרים, כדי למנוע זיהום צולב.

איך לדעת אם עוף התקלקל

אם העוף נמצא במקרר יותר מיומיים, חשוב לבדוק אם יש סימני קלקול. העוף צריך להיות בעל ריח רענן ולא צריך להיות רירי או דהוי. אם לעוף יש ריח או מרקם לא נעים, יש לזרוק אותו.

טיפים לשמירה על טריות העוף לאורך זמן

כדי לשמור על עוף טרי לאורך זמן, חשוב לאחסן אותו כראוי. יש לאחסן את העוף באריזתו המקורית ולשמור בחלק הקר ביותר של המקרר. חשוב גם להרחיק את העוף ממאכלים אחרים, כדי למנוע זיהום צולב. בנוסף, חשוב להשתמש בעוף תוך יומיים מרגע הרכישה.

אחסון עוף מבושל במקרר

עוף מבושל יכול להישמר במקרר עד ארבעה ימים. חשוב לאחסן את העוף בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון נצמד. בנוסף, חשוב לאחסן את העוף המבושל הרחק ממזונות אחרים, כדי למנוע זיהום צולב.

אחסון עוף במקפיא

עוף טרי יכול להישמר במקפיא עד תשעה חודשים. חשוב לאחסן את העוף בכלי אטום או לעטוף אותו היטב בניילון נצמד. בנוסף, חשוב לסמן את העוף עם התאריך שבו הוא הוקפא.

טבלה: כמה זמן אפשר לאחסן עוף טרי במקרר?

סוג של עוף זמן אחסון
עוף טרי 2 ימים
עוף מבושל 4 ימים
עוף קפוא 9 חודשים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן