חיפוש

דף הבית » אנציקלופדיה » כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

צרו איתנו קשר

מהם חיי המדף של דגים טריים?

דגים הם אוכל טעים ומזין שניתן ליהנות ממנו בדרכים רבות ושונות. אבל כמה זמן אפשר לשמור אותו במקרר? חיי המדף של דג טרי תלוי בסוג הדג ובאופן האחסון שלו. בדרך כלל, דגים טריים יכולים להחזיק עד יומיים במקרר.

נושאים קשורים:

איך לאחסן דגים טריים

כשמאחסנים דג טרי, חשוב לשמור אותו קר. מניחים את הדג בכלי אטום או עוטפים אותו בניילון או בנייר אלומיניום. מניחים את המיכל או הדג העטוף בחלק הקר ביותר של המקרר, שהוא בדרך כלל המדף התחתון.

איך לדעת אם הדג עדיין טרי

כשמדובר בדג טרי, חשוב לדעת לדעת אם הוא עדיין טוב לאכילה. הדרך הטובה ביותר לדעת אם הדג עדיין טרי היא להסתכל עליו. הבשר צריך להיות מוצק ובעל צבע עז. לא צריך להיות שינוי צבע או מרקם רירי. הריח צריך להיות עדין ולא דגי.

טיפים לשמירה על טריות הדגים

יש כמה טיפים שיעזרו לשמור על דגים טריים ובטוחים לאכילה. ראשית, קנה דגים טריים ככל האפשר. חפשו דגים מוצקים ובעלי צבע בוהק. הימנע מקניית דגים בעלי ריח דגי חזק או שינוי צבע כלשהו. שנית, אחסן את הדג בחלק הקר ביותר של המקרר. עוטפים את הדג בניילון נצמד או בנייר אלומיניום ומניחים אותו בכלי אטום. שלישית, לבשל את הדג בהקדם האפשרי. ככל שתקדימו לבשל את הדג, כך הוא יהיה טרי יותר.

כמה זמן אפשר לשמור דגים מבושלים במקרר?

דג מבושל יכול להחזיק עד שלושה ימים במקרר. הקפידו לאחסן את הדג המבושל בכלי אטום ולהניח אותו בחלק הקר ביותר של המקרר.

סיכום

דג טרי יכול להחזיק עד יומיים במקרר אם הוא מאוחסן כראוי. הקפידו לקנות דג טרי ולאחסן אותו בחלק הקר ביותר של המקרר. מבשלים את הדג בהקדם האפשרי ומאחסנים דגים מבושלים במקרר עד שלושה ימים. למידע נוסף, צפה בסרטון זה ביוטיוב .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן