דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

צרו איתנו קשר

כמה זמן אפשר לשמור בשר טרי במקרר?

ניתן לשמור בשר טרי כמה ימים במקרר, אך משך הזמן המדויק תלוי בסוג הבשר ואופן האחסון. חשוב לאחסן בשר טרי כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח לאכילה. הנה מה שאתה צריך לדעת על כמה זמן לשמור בשר טרי במקרר.

סוגי בשר טרי

סוגי הבשר הטרי שתוכלו לשמור במקרר כוללים בשר בקר, חזיר, עוף, כבש ודגים. את כל הבשרים הללו יש לאחסן במקרר מיד לאחר הרכישה. אם לא מתכוונים להשתמש בבשר מיד, עדיף להקפיא אותו.

כמה זמן לשמור בשר טרי במקרר

משך הזמן שניתן לשמור בשר טרי במקרר תלוי בסוג הבשר. בדרך כלל, ניתן לשמור בשר בקר, חזיר, עופות וטלה טריים במקרר עד ארבעה ימים. יש לאכול דגים תוך יומיים מרגע הרכישה. אם אינכם בטוחים כמה זמן ניתן לשמור סוג מסוים של בשר במקרר, עדיף לבדוק את האריזה או לשאול את הקצב שלכם.

אחסון בשר טרי כראוי

חשוב לאחסן בשר טרי כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח לאכילה. יש לאחסן את כל הבשר הטרי במקרר בכלי אטום או לעטוף בניילון. אם אתם מאחסנים את הבשר במקפיא, ודאו שהוא אטום היטב בשקית או במיכל המתאימים למקפיא.

חשוב גם לוודא שבשר טרי לא מאוחסן ליד פריטי מזון אחרים שעלולים לזהם אותו. יש לאחסן בשר נא במדף התחתון של המקרר כדי למנוע טפטוף של מיצים על פריטי מזון אחרים. אם אתם מאחסנים את הבשר במקפיא, ודא שהוא מאוחסן בתא נפרד מפריטי מזון אחרים.

בישול בשר טרי

חשוב לבשל בשר טרי כראוי כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. יש לבשל את כל הבשר הטרי לטמפרטורה פנימית של לפחות 165°F (74°C). כמו כן, חשוב לוודא שכל המשטחים והכלים הבאים במגע עם בשר נא מחוטאים כראוי לפני ואחרי השימוש.

בעת בישול בשר טרי, חשוב להשתמש במדחום מזון כדי להבטיח שהוא מבושל לטמפרטורה הנכונה. כמו כן, חשוב לוודא שכל המשטחים והכלים הבאים במגע עם בשר נא מחוטאים כראוי לפני ואחרי השימוש.

סיכום

ניתן לשמור בשר טרי כמה ימים במקרר, אך משך הזמן המדויק תלוי בסוג הבשר ואופן האחסון. חשוב לאחסן בשר טרי כראוי ולבשל אותו בטמפרטורה הנכונה כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. על ידי ביצוע ההנחיות האלה, אתה יכול לוודא שהבשר הטרי שלך בטוח וטעים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן