דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור בשר טחון במקרר?

צרו איתנו קשר

מהם חיי המדף של בשר טחון?

בשר טחון הוא מרכיב עיקרי בהרבה משקי בית. הוא רב תכליתי, קל לבישול ומקור נהדר לחלבון. אבל כמה זמן אתה יכול לשמור אותו בבטחה במקרר?

בשר בקר טחון, חזיר, כבש ועגל ניתן לאחסן בבטחה במקרר למשך 1-2 ימים. עופות טחונים, כולל עוף והודו, ניתן לאחסן במקרר 1-2 ימים. אם אתם מתכננים להשתמש בבשר הטחון במסגרת זמן אלו, זה אמור להיות בטוח לאכילה.

אחסון בשר טחון לתקופות ארוכות יותר

אם רוצים לאחסן בשר טחון לפרקי זמן ארוכים יותר, אפשר להקפיא אותו. ניתן לשמור בשר טחון, חזיר, כבש ועגל במקפיא עד 4 חודשים. ניתן לשמור עופות טחונים במקפיא עד 9 חודשים. בהקפאת בשר טחון, חשוב לעטוף אותו היטב בניילון נצמד או בנייר אלומיניום כדי למנוע צריבה במקפיא.

עצות לבטיחות מזון עבור בשר טחון

בטיפול בבשר טחון, חשוב לתרגל בטיחות מזון. הנה כמה טיפים שכדאי לזכור:

שמור את זה קר

לשמור בשר טחון קר כל הזמן. בקניות, קנו בשר טחון אחרון והעבירו אותו הביתה בצידנית. כאשר מאחסנים אותו במקרר, הנח אותו על המדף התחתון כדי למנוע זיהום צולב.

מבשלים ביסודיות

יש לבשל בשר טחון לטמפרטורה פנימית של 160 מעלות צלזיוס כדי להבטיח שהוא בטוח לאכילה. השתמשו במדחום מזון כדי לבדוק את טמפרטורת הבשר לפני ההגשה.

השתמש בכלים נפרדים

בעת בישול בשר טחון, השתמש בכלים נפרדים וקרש חיתוך לבשר נא ומבושל כדי למנוע זיהום צולב. שטפו כלים וקרש חיתוך במים חמים וסבון לאחר כל שימוש.

על ידי ביצוע העצות הללו, תוכלו לאחסן ולבשל בבטחה בשר טחון וליהנות ממנו לארוחות. למידע נוסף על בטיחות מזון, בקר באתר האינטרנט של USDA.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן