דף הבית » הכי חם » כמה זמן אפשר לשמור ביצים קשות במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור ביצים קשות במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור ביצים קשות במקרר?

צרו איתנו קשר

מהי הדרך הטובה ביותר לאחסן ביצים קשות?

ביצים קשות הן חטיף נוח ומזין שניתן ליהנות ממנו במגוון דרכים. אבל כמה זמן אפשר לשמור ביצים קשות במקרר? התשובה תלויה בכמה גורמים.

תנאי אחסון

הדרך הטובה ביותר לאחסן ביצים קשות היא במקרר. הטמפרטורה הקרה עוזרת למנוע מהביצים להתקלקל. חשוב לשמור את הביצים בכלי אטום כדי למנוע מהביצים לספוג ריחות ממאכלים אחרים במקרר.

חיי מדף

ביצים קשות יכולות להחזיק עד שבוע במקרר. עם זאת, חשוב לציין כי חיי המדף של הביצים יהיו תלויים באופן בישול ואחסנה. אם הביצים בושלו בטמפרטורה נמוכה יותר או נשמרו במקרר למשך זמן ארוך יותר, ייתכן שהן לא יחזיקו מעמד זמן רב.

טיפים לאחסון ביצים קשות

מצננים את הביצים במהירות

חשוב לקרר את הביצים במהירות לאחר הבישול. ניתן לעשות זאת על ידי הזרמת מים קרים על הביצים או על ידי הנחתן באמבט קרח. זה יעזור למנוע היווצרות חיידקים על הביצים.

סמן את הביצים

כמו כן, מומלץ לסמן את הביצים בתאריך שבו בושלו. זה יעזור לך לעקוב אחר כמה זמן הביצים היו במקרר.

לזרוק כל ביצים רעות

אם אתה מבחין ביצים שיש להן ריח רע או נראות לא צבעוניות, עדיף להשליך אותן. חשוב לבדוק את הביצים לפני אכילתן כדי לוודא שהן בטוחות לצריכה.

סיכום

ביצים קשות ניתן לשמור במקרר עד שבוע. חשוב לאחסן את הביצים בכלי אטום ולקרר אותן במהירות לאחר הבישול. כמו כן, מומלץ לסמן את הביצים בתאריך שבו הן בושלו ולזרוק כל ביצים שיש להן ריח רע או נראות חסרות צבע. למידע נוסף על אחסון ביצים קשות, עיין בסרטון YouTube זה על הנושא.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן