דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן אפשר לנהוג עם צמיג חילוף?

כמה זמן אפשר לנהוג עם צמיג חילוף?

צרו איתנו קשר

מהו צמיג חילוף?

צמיג רזרבי הוא צמיג חלופי זמני לרכב. לרוב הוא מותקן על גלגל ומאוחסן בתא המטען או האחורי של הרכב. הצמיג הרזרבי משמש כאשר מתרחשת פנצ'ר או כאשר יש צורך להחליף צמיג.

כמה זמן אפשר לנהוג על צמיג חילוף?

לא מומלץ לנסוע יותר מ-70 מייל (112 ק"מ) על צמיג רזרבי. נסיעה ארוכה מדי על צמיג רזרבי עלולה לגרום לנזק לרכב, שכן הצמיג הרזרבי אינו מיועד לשימוש ארוך טווח. חשוב להחליף את הצמיג הרזרבי בהקדם האפשרי.

מה כדאי לבדוק בקניית צמיג חילוף?

בקניית צמיג רזרבי חשוב לוודא שהוא בגודל המתאים לרכב שלכם. גודל הצמיג צריך להתאים לגודל הצמיגים ברכב שלך. בנוסף, חשוב לוודא שהצמיג הרזרבי תקין ויש לו מספיק דריכה.

איך מחליפים צמיג חילוף

החלפת צמיג רזרבי היא קלה יחסית וניתנת לביצוע בכמה שלבים פשוטים. ראשית, ודא שהרכב חונה על משטח ישר וישר. לאחר מכן, שחרר את האומים על הגלגל בעזרת מפתח ברגים. לאחר שאומים רופפים, השתמש בג'ק כדי להרים את הרכב ולהסיר את הגלגל. החלף את הגלגל בצמיג הרזרבי והדק את האומים. לבסוף, הורד את הרכב וודא שהצמיג הרזרבי מאובטח.

מה לעשות אם אתה צריך להחליף את הצמיג החלופי

במידה ואתם צריכים להחליף את הצמיג הרזרבי, חשוב לוודא שאתם רוכשים את המידה והסוג הנכון של הצמיג לרכב שלכם. בנוסף, חשוב לוודא שהצמיג תקין ויש לו מספיק דריכה. לאחר שרכשתם את הצמיג, תוכלו להתקין אותו בעצמכם או לקחת אותו למכונאי. צפו בסרטונים כיצד לנהוג עם צמיג רזרבי

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן