דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן אסור לשטוף לאחר החלקת קראטין?

כמה זמן אסור לשטוף לאחר החלקת קראטין?

כמה זמן אסור לשטוף לאחר החלקת קראטין?

צרו איתנו קשר

מהי החלקת קרטין?

החלקת קראטין היא טיפול שיער פופולרי המשאיר שיער חלק ומבריק. זהו טיפול חצי קבוע המשתמש בשילוב של קרטין וחום כדי להפחית קרזול וליצור מראה חלק וישר. הטיפול יכול להימשך עד ארבעה חודשים, תלוי בסוג המוצר בו משתמשים ובמידת התחזוקה שלו.

נושאים קשורים:

 

למה לצפות לאחר החלקת קרטין

לאחר טיפול החלקת הקרטין, תיתכן נפיחות קלה ואדמומיות בקרקפת. זה נורמלי ואמור להיעלם תוך מספר ימים. השיער שלך עשוי להרגיש מעט יבש ושביר, אבל זה אמור להשתפר עם הזמן.

כמה זמן אסור לשטוף לאחר החלקת קראטין?

מומלץ להמתין לפחות שלושה ימים לפני שטיפת השיער לאחר טיפול החלקת קרטין. זאת על מנת לאפשר לקרטין לחדור במלואו לפיר השיער ולהתמקם בשיער. אם תחפוף את השיער מוקדם מדי, ייתכן שהקרטין לא יוכל להתייצב כראוי והטיפול עלול לא להימשך זמן רב.

כמו כן, חשוב להשתמש בשמפו ללא סולפט בעת שטיפת השיער לאחר טיפול החלקת קרטין. סולפטים יכולים להפשיט את הקרטין ולגרום לטיפול להתפוגג מהר יותר. אם אינך בטוח באיזה שמפו להשתמש, בקש מהסטייליסטית שלך המלצה.

טיפים לשמירה על טיפול החלקת הקרטין שלך

כדי להפיק את המרב מטיפול החלקת הקרטין שלך, יש כמה טיפים שעליך לעקוב אחריהם:

הימנע מעיצוב חום

עיצוב בחום יכול לגרום לקריטין להתפרק ולטיפול להתפוגג מהר יותר. אם אתה חייב להשתמש בעיצוב חום, השתמש בהגדרה הנמוכה ביותר האפשרית והשתמש בתרסיס מגן חום.

השתמש בשמפו נטול סולפטים

כאמור לעיל, חשוב להשתמש בשמפו נטול סולפט בעת שטיפת השיער לאחר טיפול החלקת קרטין. זה יעזור לשמור על הקרטין בשיער שלך למשך זמן רב יותר.

מצב עמוק באופן קבוע

מיזוג עמוק של השיער שלך באופן קבוע יעזור לשמור עליו לחות ובריא. זה יעזור לקרטין להחזיק מעמד זמן רב יותר וישמור על שיערך במראה חלק ומבריק.

סיכום

החלקת קראטין היא דרך מצוינת לקבל שיער חלק ומבריק. כדי להפיק את המרב מהטיפול, חשוב להמתין לפחות שלושה ימים לפני שטיפת השיער ולהשתמש בשמפו נטול סולפט. בנוסף, הימנע מעיצוב חום וממצב עמוק באופן קבוע כדי לשמור על בריאות השיער שלך ועל הקרטין בשיער שלך לאורך זמן.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן