דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן אחרי רואקוטן אפשר לעשות שעווה?

כמה זמן אחרי רואקוטן אפשר לעשות שעווה?

כמה זמן אחרי רואקוטן אפשר לעשות שעווה?

צרו איתנו קשר

מה זה Accutane?

Accutane (isotretinoin) היא תרופה רבת עוצמה המשמשת לטיפול באקנה חמורה. זוהי צורה של ויטמין A, והיא פועלת על ידי הפחתת כמות השמן המשתחררת על ידי העור. זוהי תרופה יעילה מאוד, אך יש לה גם כמה תופעות לוואי.

האם אתה יכול לעשות שעווה לאחר נטילת Accutane?

לא מומלץ לעשות שעווה בזמן נטילת Accutane, מכיוון שהיא עלולה לגרום לגירוי בעור ולתופעות לוואי אחרות. כמו כן, לא מומלץ לעשות שעווה מיד לאחר נטילת Accutane, שכן התרופה עדיין יכולה להימצא בגוף ועלולה לגרום לגירוי בעור. עדיף להמתין לפחות שישה חודשים לאחר נטילת Accutane לפני שעווה.

למה כדאי לחכות?

Accutane יכול לגרום לגירוי בעור, אדמומיות ורגישות. שעווה עלולה לגרות עוד יותר את העור ועלולה לגרום לאדמומיות ורגישות נוספות. עדיף להמתין עד שהעור הספיק להסתגל לתרופות לפני שעווה.

מה כדאי לעשות לפני שעווה?

לפני שעווה, חשוב לוודא שהעור שלך במצב תקין. כדאי להימנע משימוש במוצרים המכילים אלכוהול, מכיוון שהדבר עלול לגרות עוד יותר את העור. כדאי גם להימנע משימוש במוצרים המכילים חומרי ריח או צבעים, מכיוון שגם אלה עלולים לגרום לגירוי. בנוסף, חשוב לוודא שהאזור בו אתם עושים שעווה נקי וללא פסולת.

מה כדאי לעשות לאחר שעווה?

לאחר השעווה, חשוב לטפל בעור שלך. כדאי להימנע משימוש במוצרים המכילים אלכוהול, מכיוון שהדבר עלול לגרות עוד יותר את העור. כדאי גם להימנע משימוש במוצרים המכילים חומרי ריח או צבעים, מכיוון שגם אלה עלולים לגרום לגירוי. בנוסף, חשוב לוודא שהאזור בו אתם עושים שעווה נקי וללא פסולת.

סיכום

Accutane היא תרופה רבת עוצמה המשמשת לטיפול באקנה חמורה, אך יש לה גם כמה תופעות לוואי. לא מומלץ לעשות שעווה בזמן נטילת Accutane, מכיוון שהיא עלולה לגרום לגירוי בעור ולתופעות לוואי אחרות. עדיף להמתין לפחות שישה חודשים לאחר נטילת Accutane לפני שעווה. לפני שעווה, חשוב לוודא שהעור שלך במצב תקין. לאחר השעווה, חשוב לטפל בעור שלך. למידע נוסף על Accutane ושעווה, בקר בכתובת he.wikipedia.org .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן