דף הבית » הכי חם » כמה זמן אחרי נובימול מותר לתת נורופן?

כמה זמן אחרי נובימול מותר לתת נורופן?

כמה זמן אחרי נובימול מותר לתת נורופן?

צרו איתנו קשר

מה זה נובימול?

נובימול הוא שם מותג לאיבופרופן, תרופה נוגדת דלקת לא סטרואידית (NSAID) המשמשת להפחתת כאב, דלקת וחום. זה זמין גם במרשם וגם בטפסים ללא מרשם. ניתן ליטול נובימול דרך הפה או למרוח מקומית.

מה זה נורופן?

Nurofen הוא מותג של איבופרופן הזמין ללא מרשם רופא. הוא משמש להפחתת כאב, דלקת וחום. ניתן ליטול נורופן דרך הפה או למרוח מקומית.

כמה זמן לאחר נטילת נובימול זה בטוח לקחת נורופן?

בדרך כלל בטוח לקחת נורופן לאחר נטילת נובימול, כל עוד זה לא נלקח תוך 8 שעות מנטילת נובימול. הסיבה לכך היא לאיבופרופן זמן מחצית חיים ארוך, כלומר הוא יכול להישאר בגוף עד 8 שעות. נטילת נורופן תוך 8 שעות מנטילת נובימול עלולה להוביל למינון יתר של איבופרופן, שעלול להיות מסוכן.

מהן תופעות הלוואי של נטילת יותר מדי איבופרופן?

נטילת יותר מדי איבופרופן עלולה להוביל לתופעות לוואי חמורות, כולל כאבי בטן, בחילות, הקאות, סחרחורת, נמנום, בלבול, צלצולים באוזניים ושינויים בראייה. זה יכול גם לגרום לנזק לכליות ולכבד, כמו גם לסיכון מוגבר להתקף לב ושבץ מוחי. אם אתה חושב שנטלת יותר מדי איבופרופן, פנה מיד לטיפול רפואי.

האם אני יכול לקחת נורופן ונובימול בו זמנית?

לא, אסור ליטול נורופן ונובימול בו זמנית. נטילת שתי התרופות יחד עלולה להגביר את הסיכון לתופעות לוואי, מכיוון שהמינון המשולב של איבופרופן יכול להיות גבוה מדי. אם אתה צריך לקחת את שתי התרופות, עדיף ליטול אותן בהפרש של 8 שעות לפחות.

האם אני יכול לקחת נורופן ותרופות אחרות באותו זמן?

חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת נורופן עם כל תרופה אחרת. תרופות מסוימות יכולות לקיים אינטראקציה עם נורופן, מה שמגביר את הסיכון לתופעות לוואי. אלה כוללים מדללי דם, משתנים ואנטיביוטיקה מסויימת. הרופא שלך יכול לעזור לך לקבוע אם זה בטוח לקחת נורופן עם תרופות אחרות.

מה עלי לעשות אם יש לי שאלות לגבי נטילת נורופן?

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי נטילת נורופן, עדיף לדבר עם הרופא או הרוקח. הם יכולים לספק עצות לגבי המינון הנכון וכל אינטראקציה אפשרית עם תרופות אחרות. אתה יכול גם למצוא מידע נוסף על Nurofen ב- YouTube .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן