דף הבית » מידע מהיר על זמן » באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

צרו איתנו קשר

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

מה זה ווימבלדון?

ווימבלדון הוא טורניר הטניס הוותיק והיוקרתי ביותר בעולם. הוא מתקיים מדי שנה בלונדון, אנגליה והוא טורניר הגראנד סלאם היחיד שישוחק על מגרשי דשא. הטורניר נערך מאז 1877 והוא היחיד מבין ארבעת טורנירי הגראנד סלאם שהתקיים באותו מקום מאז הקמתו.

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

ווימבלדון מתקיים מדי שנה בשבוע האחרון של יוני ובשבוע הראשון של יולי. הטורניר נמשך בדרך כלל שבועיים, כאשר גמר היחידים לגברים ולנשים מתקיים בשבת ובראשון האחרונים של הטורניר.

האליפויות

הטורניר ידוע רשמית בשם האליפות, ווימבלדון. זהו טורניר הגראנד סלאם היחיד שיש לו את השם הזה. הטורניר ידוע גם בתור אליפות מועדון הטניס והקרוקוט של כל אנגליה, או פשוט האליפות.

מה מייחד את ווימבלדון?

ווימבלדון ידועה במסורות ובמנהגיה, שהיו נהוגים מאז תחילת הטורניר. הטורניר ידוע בקוד הלבוש המחמיר שלו, המחייב את השחקנים ללבוש בגדים לבנים. לטורניר יש גם כלל נוקשה לפיו כל המשחקים חייבים להתקיים במגרשי דשא.

הקופסה המלכותית

ה-Royal Box הוא אזור מיוחד בטורניר השמור לחברי משפחת המלוכה הבריטית ולמכובדים אחרים. הוא ממוקם במרכז קורט והוא האזור היוקרתי ביותר בטורניר.

השוואה מהירה

טורניר מָקוֹם מִפגָשׁ משטח מֶשֶׁך
ווימבלדון לונדון, אנגליה דֶשֶׁא 2 שבועות

דעתי

ווימבלדון הוא אחד מטורנירי הטניס היוקרתיים והאיקוניים ביותר בעולם. מדובר בטורניר ספוג מסורת ובעל אווירה ייחודית שאינה דומה לשום טורניר אחר. זהו טורניר שמתקיים מדי שנה ומהווה הזדמנות מצוינת לחובבי טניס לראות כמה מהשחקנים הטובים בעולם מתחרים על התואר. הטורניר הוא גם הזדמנות מצוינת לשחקנים להציג את כישוריהם ולהתחרות על התואר אלוף ווימבלדון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן