דף הבית » מידע מהיר על זמן » באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

צרו איתנו קשר

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

מה זה ווימבלדון?

ווימבלדון הוא טורניר הטניס הוותיק והיוקרתי ביותר בעולם. הוא מתקיים מדי שנה בלונדון, אנגליה והוא הטורניר הגדול היחיד שעדיין משוחק על מגרשי דשא. הטורניר מתקיים מאז 1877 והוא השלישי מבין ארבעת טורנירי הגראנד סלאם. זהו טורניר הגראנד סלאם היחיד שעדיין משוחק על דשא, ונחשב לאירוע היוקרתי ביותר בספורט.

באיזו תדירות מתרחשת ווימבלדון?

ווימבלדון מתקיים מדי שנה בסוף יוני ותחילת יולי. הטורניר נמשך שבועיים ומורכב מחמישה אירועים עיקריים: יחידים גברים ונשים, זוגות גברים ונשים וזוגות מעורבים. הטורניר כולל גם אירועי נוער וכיסא גלגלים.

האליפויות

האליפות, ווימבלדון, היא טורניר הטניס הוותיק והיוקרתי בעולם. הוא מתקיים מדי שנה בלונדון, אנגליה והוא הטורניר הגדול היחיד שעדיין משוחק על מגרשי דשא. הטורניר מתקיים מאז 1877 והוא השלישי מבין ארבעת טורנירי הגראנד סלאם. זהו טורניר הגראנד סלאם היחיד שעדיין משוחק על דשא, ונחשב לאירוע היוקרתי ביותר בספורט.

השחקנים

השחקנים שמתחרים בווימבלדון מגיעים מכל העולם. הטורניר פתוח לשחקנים מקצועיים וחובבים כאחד. השחקנים המובילים בעולם מתחרים על התואר אלוף ווימבלדון.

כסף הפרס

סכום הפרסים לווימבלדון הוא מהגבוהים בספורט. אלופי היחידים לגברים ולנשים מקבלים כל אחד 2.35 מיליון ליש"ט, ואילו אלופי הזוגות לגברים ולנשים מקבלים כל אחד 450,000 ליש"ט. אלופי הזוגות המעורבים מקבלים 225,000 פאונד.

הקהל

ההמונים בווימבלדון הם מהגדולים בספורט. הטורניר מושך אליו אלפי צופים מדי שנה, והאווירה חשמלית. הטורניר משודר גם ברחבי העולם, מה שהופך אותו לאחד מאירועי הספורט הנצפים ביותר בעולם.

השוואה מהירה

מִקרֶה פרס כספי
יחידים גברים 2.35 מיליון ליש"ט
סינגלים נשים 2.35 מיליון ליש"ט
זוגות גברים 450,000 פאונד
זוגות נשים 450,000 פאונד
זוגות מעורבים 225,000 פאונד

דעתי

ווימבלדון הוא אחד מטורנירי הטניס האייקוניים והיוקרתיים בעולם. זה טורניר ספוג היסטוריה ומסורת, וזה טורניר שצופים בו מיליוני אנשים ברחבי העולם. זה טורניר שכולו התרגשות ודרמה, וזה טורניר שכולו הפתעות. זהו טורניר שחובה לצפות בו לכל חובב טניס, ומדובר בטורניר שבטוח יספק שפע של בידור.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן