דף הבית » לא ידעתי » באיזו תדירות לצבוע שורשים – מדריך לטיפול בשיער

באיזו תדירות לצבוע שורשים – מדריך לטיפול בשיער

צרו איתנו קשר

באיזו תדירות לצבוע שורשים – מדריך לטיפול בשיער

באיזו תדירות לצבוע שורשים – מדריך לטיפול בשיער

צביעת השורשים יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על מראה שיער רענן ותוסס. אבל באיזו תדירות כדאי לצבוע את השורשים? המשך לקרוא כדי לגלות. כשזה מגיע לצביעת השורשים שלך, יש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון. סוג הצבע שבו אתה משתמש, צבע השיער שלך ומשך הזמן בין מפגשי הצביעה ממלאים תפקיד בקביעה באיזו תדירות עליך לצבוע את השורשים שלך.

סוג צבע

סוג הצבע שבו אתה משתמש יקבע באיזו תדירות אתה צריך לצבוע את השורשים שלך. צבעים קבועים, למשל, יחזיקו מעמד זמן רב יותר מצבעים קבועים למחצה. אם אתה משתמש בצבע קבוע, ייתכן שתצטרך לצבוע את השורשים שלך רק כל 4-6 שבועות. אם אתה משתמש בצבע קבוע למחצה, ייתכן שיהיה עליך לצבוע את השורשים לעתים קרובות יותר, כגון כל 2-3 שבועות.

צבע שיער

צבע השיער שלך ישפיע גם על התדירות שבה אתה צריך לצבוע את השורשים שלך. אם יש לך שיער בהיר, כגון בלונד או חום בהיר, ייתכן שתצטרך לצבוע את השורשים לעתים קרובות יותר מאשר אם יש לך צבע שיער כהה יותר. הסיבה לכך היא שהצבעים הבהירים יותר נוטים לדהות מהר יותר מאשר צבעים כהים יותר.

זמן בין פגישות צביעה

משך הזמן בין מפגשי הצביעה ישפיע גם על התדירות שתצטרך לצבוע את השורשים שלך. אם אתה צובע את השורשים שלך כל 4-6 שבועות, ייתכן שלא תצטרך לצבוע אותם לעתים קרובות כמו אם אתה צובע את השורשים שלך כל 2-3 שבועות.

טיפים לצביעת השורשים שלך

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב מצביעת השורשים שלך:

  • השתמש תמיד בצבע שתוכנן במיוחד לסוג השיער שלך.
  • הקפד לעקוב אחר ההוראות על אריזת הצבע.
  • השתמש בשמפו ומרכך בטיחותיים לצבע כדי לעזור לשמור על צבע חי.
  • אם אתה משתמש בצבע קבוע, השתמש בתרסיס מגן על הצבע כדי למנוע את דהיית הצבע שלך.
  • אם אתה משתמש בצבע קבוע למחצה, השתמש בשמפו ומרכך משפר צבע כדי לעזור לשמור על צבע חי.

צביעת השורשים יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על מראה שיער רענן ותוסס. אבל חשוב לדעת באיזו תדירות לצבוע את השורשים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. על ידי התחשבות בסוג הצבע שבו אתה משתמש, צבע השיער שלך ומשך הזמן בין מפגשי הצביעה, תוכל לקבוע באיזו תדירות עליך לצבוע את השורשים שלך. לטיפים ועצות נוספות בנושא טיפוח שיער, בדוק את הסרטון הזה .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן