דף הבית » המלצות הצוות » איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

2023-05-16 03:58:00+02:00

צרו איתנו קשר

מה זה טיוטה בפייסבוק?

טיוטה בפייסבוק היא פוסט שהתחלת לכתוב אך עדיין לא פרסמת. זוהי דרך לשמור את העבודה שלך בתהליך כדי שתוכל לחזור אליה מאוחר יותר. אתה יכול לשמור טיוטות של פוסטים, תגובות והודעות בפייסבוק.

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

טיוטת הפוסט שלך נשמרת באותו מקום כמו הפוסט עצמו. כאשר אתה מתחיל לכתוב פוסט, הוא נשמר בתיקייה "טיוטות" בקטע "עוד" בפרופיל שלך. כדי לגשת לתיקיית "טיוטות", לחץ על כפתור "עוד" בחלק העליון של דף הפרופיל שלך.

כיצד לשמור טיוטה בפייסבוק

כאשר אתה כותב פוסט, אתה יכול לשמור אותו כטיוטה על ידי לחיצה על כפתור "שמור טיוטה" בתחתית הפוסט. פעולה זו תשמור את הפוסט בתיקייה "טיוטות". אתה יכול גם לשמור טיוטה של הערה או הודעה על ידי לחיצה על כפתור "שמור טיוטה" בתחתית ההערה או ההודעה.

עריכת טיוטה בפייסבוק

לאחר ששמרת טיוטה, תוכל לערוך אותה על ידי לחיצה על כפתור "ערוך" שליד הטיוטה בתיקיית "טיוטות". זה יפתח את הפוסט באותו אופן כאילו היית כותב פוסט חדש. אתה יכול לבצע כל שינוי שתרצה ולאחר מכן ללחוץ על כפתור "שמור טיוטה" כדי לשמור את השינויים שלך.

פרסום טיוטה בפייסבוק

כאשר אתה מוכן לפרסם את הפוסט שלך, לחץ על כפתור "פרסם" בתחתית הפוסט. זה יפרסם את הפוסט בפרופיל שלך. אתה יכול גם לפרסם טיוטה של תגובה או הודעה על ידי לחיצה על כפתור "פרסם" בתחתית התגובה או ההודעה.

מחיקת טיוטה בפייסבוק

אם אינך רוצה יותר לשמור טיוטה, תוכל למחוק אותה על ידי לחיצה על כפתור "מחק" ליד הטיוטה בתיקיית "טיוטות". פעולה זו תמחק לצמיתות את הטיוטה ולא ניתן לשחזר אותה.

איתור וניהול טיוטות בפייסבוק היא דרך מצוינת לשמור את העבודה שלך בתהליך ולחזור אליה מאוחר יותר. למידע נוסף על טיוטות בפייסבוק, בקר בהיכנת הטיוטה שנשמרה בפייסבוק? .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

    דילוג לתוכן